Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoją drogą ja raczkuje w temacie EDC, może warto by stworzyć temat na forum?

Pewnie kilku by się znalazło ;] ja w temacie siedzę na tyle na ile potrzebuje - swisstool, victorinox nomad i latarka maglite ;]

 

bati, a widzisz :D

 

Żeby nie było OT - przyszła mi pocztą dziś moja pierwsza kierownica komputerowa - logitech formula ex. Zupełnie trzeba zmienić styl jazdy w samochodówki w porównaniu do klawiatury, ale zabawa jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo większość 'normalnych' (nie mowie o nas na tym forum :) ) ludzi wyznaje zasadę 'Bezdotyk za 5tkę i heja ', ale dziś chyba zabłądziłem w internecie i dowiedziałem się ze jednak nie !!!! Już wystarcza 4zł ;)

znalezione na YT :lol:

 

 

"I spoko, trzeba szybko myć. Jak widzę kolesi co za 10zł myją albo mowia ze za 15 nie da się umyć to żal. Czeka się na kolejke przy takim jak za trzech. Chodza wokół tego samochodu, pier...olą się, zamiast umyć raz dwa. Myją jakby to conajmniej był ich kawałek ciała lub dziecko. To tylko samochód, trzeba mieć dystans. A dobrze się taką myjką i tak nie umyje więc nie ma co się ekscytować. 4 zeta, trzy minuty i do domu. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja zawsze myslałem, że 1zł=1min Po waszych wpisach zacząłem szukać i okazuje się,ze jest inaczej:

http://moto.onet.pl/porady-ekspertow/te ... chod/k3m5n

 

 

Najlepsza okazuję się myjnia z moich okolic :-] (na której nigdy jeszcze nie byłem) :lol:

 

 

 

 

 

Zielona Myjnia: Wielokrotnie ostrzegaliśmy przed wysokimi cenami w ASO. Tymczasem myjnia zlokalizowana przy autoryzowanym serwisie Hyundaia w Kobyłce okazała się bezkonkurencyjnie tania. Nie wygląda wprawdzie najlepiej, ale do ciśnienia wody oraz ilości i skuteczności detergentów nie mieliśmy zastrzeżeń.

 

Czas mycia: za 1 zł 58,6 s

 

Koszt za 10 minut działania myjni: 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.