Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

danielek., Musi być jakaś kolejność zachowana, zderzaki od Sportinga w kolorze przy braku gleby to porażka. Wsadzić można wszystko, ale chodzi o to, żeby to jakoś grało ze sobą. Pozostaje jeszcze kwestia malowania i doboru koloru. Nie przychodzi mi nikt do głowy kto pomalował by mi zderzaki bez cieniowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by tych zderzakow nie pomalowal to i tak bedzie delikatna roznica odcienia ze wzgledu na to, ze sa z plastiku, a nie metalu.

 

A to lakier wie, że pod podkładem jest plastik i wtedy przybiera inny odcień czy inaczej to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnie na czym to polega, ale widac taka roznice nawet na nowych samochodach.Nie mowie o takich co byly naprawiane w serwisach tylko fabrycznie nowych.Moze dlatego sie rozni bo inaczej lakier bezbarwny sie rozlewa ze wzgledu na ksztalty- nie wiem.Jesli sie myle to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w odcieniu lakieru na elementach plastikowych (m.in. zderzakach) i blachach w przypadku samochodów nowych wynika po prostu z tego względu, że są one lakierowane oddzielnie, nieraz w róźnych miejscach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.