Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem i ja na gieldzie w zeszłym tygodniu.Też szukałem roweru.Tez przypomnialy mi sie czsy jak to pierwszy raz z ojcem pojechałem na to targowisko.Teraz jest wiacej wszystkiego innego niż części samochodowych i samochodów.Tez pomyślałem ze to se nie wrati.

 

A chumor poprawiles mi Ty ciekawym opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LoozaQ, szczególnie wytrwałości, ale zdaje sobie sprawę, że kilka miesięcy to może potrwać bo coraz mniej jest zdrowych sztuk. Szukam w DE u prywatnych sprzedawców, a właściwie szuka mój kolega, który trochę sprowadza, a jednocześnie to zapalony "leoniarz", który pozna każdą nieoryginalną śrubkę czy najdrobniejszy niuans. Jeszcze jakby trafiła się Monza mmm :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu wydawało mi się, że jakoś za dużo zarabiam w porównaniu do chłopaków z którymi pracuje. Dzisiaj się okazało, że od maja wskoczyłem na wyższą stawkę zaszeregowania. Nawet nie wiedziałem, tylko impulsy na plastiku się nie zgadzały :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie sztuka Mateo :)

 

Dokładnie, posiadania takiej na pewno poprawiło by mi humor ;)

 

Eeee.... nie za taką kasę. Ok, doinwestowane, bla bla, ale to dalej tylko stare 1M :P

 

No wiadome cena dość wysoka,ale 1M ma cos w sobie.

Chociaż i tak bardziej bym sie skusił na coś innego w tej kasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał 1.8 t to jest pewna sztuka na alledrogo, ale w cenie 2 fr'ek ;P

weź mi nie mów, kochałbym go na zabój, ale niestety 1.8T jest dla mnie zbyt paliwożerne więc musi być gnojówka ;) po programie prawie 200km/400nm w zupełności mi wystarczy. Czarny sufit już w garażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON.

Zawsze był Orlen,bo karty flotowe,a ostatnio nie było czasu jechać na Orlen,bo mały,który był blisko,zamknęli,a na drugim zawsze kolejki i hot dogi kupują :/ ,więc zajechałem na Lotos :o

Wyszło średnie na baku 6,8l,gdzie z reguły tyle to wychodzi na samej trasie,jak się jedzie dynamicznie bez szarży :mrgreen:

A w tych kilometrach jakieś 120km nakręcone po mieście :o

Zobaczymy co z tego będzie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.