Skocz do zawartości

Czarny W220 do zrobienia GDANSK


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry i witam :)

 

Od razu mowie, ze to jest dla mnie nowy temat, wiec przepraszam jezeli pytania sa zbyt podstawowe.

 

A wiec... niedawno kupilem sobie bardzo fajna W220 S-klasse rocznik 2004, i szukam zakladu w Trojmiescie ktory by mogl pomoc w odzyskaniem blysku lakieru. Auto nie bylo duzo uzywane (swiadczy o tym przebieg - tak, sprawdzony! ;) ) i niestety dlugo stalo pod chmurka. Nie jest najgorzej, ale moze byc znacznie lepiej.

 

Szukam wiec dobrego i rzetelnego zakladu w GD/GA/GSP gdzie moge:

 

- Zregenerowac czarny lakier do polysku, i nie tak ze wytrzyma 2 mycia, ale konkretnie na dluzsza mete (rok, dwa)

- Zreperowac z 12-20 odpryskow kamieni (najwiekszy tylko 3mm srednicy, ale jest ich jednak troche)

- Usunac jedna ryse na tylnim zderzaku (dosc gleboka, ale pod spodem)

- Usunac dluga ryse na masce - palcem jej prawie nie czuc, ale widac na sloncu)

- Zasugerowac jak zabezpieczyc samochod/podwozie przed rdza.

 

Niechce na to wydac ogromne pieniadze, ale nie musi byc tanio - jakosc roboty wazniejsza. Samochod jest garazowany i postaram sie go malo uzywac w zimie (mamy jeszcze starszego W210 ktorego juz sie nie da uratowac ;) )

 

Aha no i jeszcze jedno pytanie... z tego co czytam to malowanie samochodow czarnych jest wiele latwiejsze niz np. srebrne... czy to jest prawda? Bo nasz srebrny W210 to normalnie chyba ma z 3-4 kolory/odcienie... ale wydaje mi sie ze czarnego to latwiej zrobic tak, zeby nie bylo wlasnie takich roznic miedzy panelami?

 

Dziekuje serdecznie i pozdrawiam,

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irresistance, co do lakieru to dobry lakiernik zrobi każdy lakier ale faktycznie srebrny jest zdecydowanie bardziej problematyczny.

 

Co do zakładu to masz w Gdyni CarSpa - pewnie nie będzie tanio ale dobrze (nie wiem jak z tymi zaprawkami). Kilku użytkowników forum też w przydomowych garażach może zająć się Twoim autem (no może poza zabezpieczeniem antykorozyjnym podwozia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello i dziekuje za odpowiedz... tak troche spojzalem na ich strone (tego CarSpa) i z tego co widze to to chyba najwyzsza polka ;) Pojade tam moze teraz we wtorek sie dowiedziec ile to by kosztowalo ale wydaje mi sie, ze zbyt drogo :) no ale zawsze mozna zapytac, bede wiedzial najwyzsza cene ;)

 

Ja tutaj znalazlem lokalnego - cos takliego: http://www.autokosmetyka.net/

 

Mysle ze zaklad jakiego szukam jest cos pomiedzy tym, a CarSpa.

 

No ale przejedziemy sie, pogadamy, zobaczymy. Jezeli to sie zmiesci w rozsadna cene, to dlaczego nie. Mysle tez ze pierwszy takiego typu serwis bedzie musial troche wiecej kosztowac niz nastepne, tak zeby miec dobry start.

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.