Skocz do zawartości

Opakowania kosmetykow i problemy z nimi.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam większość "płynnych" kosmetyków w butelkach z tenzi..

Są to dokładnie te same butelki w które tenzi leje swoje produkty.

Tylko zamiast nazwy,skłądu itd, jest tylko podziałka z boku,i tyle.

Te butelki wytrzymują wszytko od APC w koncentracie,po IPE..itd.

Jedyny minus to ich duża pojemność...mi to przeszkadza trochę,bo poprostu zajmują więcej miejsca niż buteleczki 250ml...

 

Z drugiej strony mogę polecić,jako butelki "wtórne".. te z LIDL'a po seri W5..

Tak odpukać nic jak na razie mi nie uciekł bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odkładać butelki po chemii domowej. Często wytrzymują b. dużo. Ostatnio trafiła się po płynie do szyb firmy V8 (:P ) z takim sitkiem, aż się piana robi super.

 

Ja ostatnio od razu popsułem atomizer w płynie do felg Meg'sa, a przysięgam, ręce mam jak u księdza... Nie kumam, płaci sie 50zł za jakąś magiczną chemię zza wielkiej wody sprowadzaną a tu taki szajs... Oczekiwałbym jakijś wartości dodanej w porównaniu z Autolandem za 1/3 tej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odkładać butelki po chemii domowej. Często wytrzymują b. dużo. Ostatnio trafiła się po płynie do szyb firmy V8 (:P ) z takim sitkiem, aż się piana robi super.

 

Ja ostatnio od razu popsułem atomizer w płynie do felg Meg'sa, a przysięgam, ręce mam jak u księdza... Nie kumam, płaci sie 50zł za jakąś magiczną chemię zza wielkiej wody sprowadzaną a tu taki szajs... Oczekiwałbym jakijś wartości dodanej w porównaniu z Autolandem za 1/3 tej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.