Jump to content

ValetPro Zelos Fortifier


xxManiekxx

Recommended Posts

ValetPro Zelos Fortifier jest ktoś w stanie coś powiedzieć na temat tego produktu? Widziałem że kolega Kanar stosował to na Subaru.. jednakże może i Wy mieliście z tym produktem styczność.. czy faktycznie aż tak podbija połysk? Czy jest wart swej ceny? Skoro na jasnym robi taką robotę to co dopiero na ciemnych lakierach hmm

Link to comment
Share on other sites

na ile aut starcza ta buteleczka? i jak z trwałością.. utrzymuje się tyle ile trzyma się wosk czy on szybciej zanika? był byś w stanie zrobić jakieś 50/50 z jednej strony nawoskowany a na drugiej wosk + Zelos? był bym wdzięczny ;)

Link to comment
Share on other sites

jak pamiętam zabawy w ShineON, Zelos fajnie sprawdzał się na przyschniętym wosku (ratując ciężkie docieranie), jednak z pary ValetPRO Classic Gloss Protection i ValetPRO Classic Gloss Protection + Zelos zaskakująco minimalnie ale ładniejsze kropelki były po samym wosku

Link to comment
Share on other sites

xxManiekxx, idealne uzupełnienie pod sealanty i hybrydy. Podbicie i wyciągnięcie trwałości zaaplikowanych syntetyków. Naturale pożera, wybijając się przed szereg... Ogólnie polecam jak komuś zależy na długim "syntetycznym szkiełku" 8-)

Link to comment
Share on other sites

czyli w zasadzie lepiej zastosować go z sealant niż na wosk..? obecnie mam PB Natty's Red więc nie będzie miało sensu przy kolejnej aplikacji wosku dawać go?

A stosowałeś może z Blach Hole'em?

Link to comment
Share on other sites

Pod sealanty nigdy go nie stosowałem trzeba spróbować, pod hybrydy owszem wielokrotnie. Ni jak ma się w porównaniu do detailera FK, nie stosuje się go po każdym myciu tylko raz gdy docieramy wyschnięty wosk nie jest to taki typowy qd tylko produkt typu "LLSP" ;)

Link to comment
Share on other sites

Kanar a jak z utrzymaniem tego efektu? podbicie połysku utrzymuje się przez cały czas jak jest wosk na aucie czy szybciej zanika? dało by radę żebyś zrobił jakieś 50/50? bo nie wiem czy zamówić. aaa no i jeszcze jedno.. stosujesz go na swoim prywatnym aucie? ;P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.