Skocz do zawartości

Składane wiaderko z przykrywką


Pauollo

Rekomendowane odpowiedzi

Składane wiaderko jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają w bloku. Można wtedy przetransportować ciepłą wodę na myjnię, a po umyciu wodą z wiaderka spłukać już wodą pod ciśnieniem dostępną na myjni. O ile znalazłem sporą ofertę składanych wiaderek o różnych pojemnościach, od 9 do 20l, to nie trafiłem na takie wiaderko z przykrywką. Jest przecież niezbędna żeby wodę przetransportować autem w odpowiednie miejsce. Czy trafiliście gdzieś na takowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie lepiej. Przy pierwszej propozycji muszę ze sobą brać taką ogromną bańkę plus dwa wiaderka, przy drugiej tylko dwa wiaderka. Później trzeba je wozić lub znów zabierać do domu. W przypadku składanych po umyciu auta składam je, nie zajmują miejsca i zapominam o sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adii, którego nie kupować? Wytypowałem kilka za ponad 100zł i wyglądają naprawdę solidnie. Odnośnie wiaderka Megsa to nie ma przykrywki, tylko pokrowiec. Obawiam się, że nie ma składanych wiaderek z przykryciem, w których bez obaw można przewozić wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauollo, każdego :)

 

swoje kupiłem w sklepie polish angel za 39zł chyba... już teraz ich tam nie widzę

ale:

- jak jest zapełnione musi stać idealnie na płaskim bo inaczej samo zrobi chlup w bok

- musi być napełnione do pełna co jest niemożliwe bo w trakcie mycia wody ubywa i wiadro robi chlup

- nie zmieścisz tam grit guarda

 

 

ja całe szczęście kupiłem jedno i mam je w bagażniku jako zapasowe, ale nie ma to jak zwykłe solidne wiadro nawet takie za 5zł z castoramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adii, którego nie kupować? Wytypowałem kilka za ponad 100zł i wyglądają naprawdę solidnie. Odnośnie wiaderka Megsa to nie ma przykrywki, tylko pokrowiec. Obawiam się, że nie ma składanych wiaderek z przykryciem, w których bez obaw można przewozić wodę.

 

Wesz co? Nie moje pieniądze i nie moje wiaderka... ale szkoda by mi było kasy na takie coś (zaznaczam, że nikomu w portfel nie chcę zaglądać). Ja dostałem 5 sztuk 20L wiaderek w moim sklepie zoologocznym. Wszystkie z pokrywkami.

 

takie:

mdj6.jpg

 

Naprawdę nie rozumiem chęci zakupu składanego zwykłego w sumie wiadra :dontknow: mimo iż mnie stać, nie wydał bym nigdy takich pieniędzy na zwykłe wiadro :kox: wolał bym do innych rzeczy dołożyć, typu wosk, rękawica, itd, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Naprawdę fajne masz wiaderka (też mam takich kilka), dziękuję także za super zdjęcie. Jeśli będziesz miał jeszcze coś do dodania W TEMACIE wątku, zapraszam.

 

 

Ideą składanego wiaderka z przykrywką jest umycie auta na myjni bezdotykowej i pojechanie dalej bez dwóch dużych, ociekających brudem i walających się po aucie wiaderek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten wątek i zacząłem się zastanawiać, jednak post adii-ego mi wszystko wyjaśnił i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie wozić wody w bagażniku gdzie za chwilę przy byle zakręcie czy hamowaniu wszystko mi się wyleje (zakładając wersję nawet z pokrywką rzecz jasna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.