Skocz do zawartości

Test produktu Carlack Fast Detailer


propekMONTER

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez

sc.jpg

 

 

Ten dział dotyczy Fast Detailer

0_0_productGfx_8a8b9228f320e1814edd37cc18f85e16.jpg

Carlack Fast Detailer to szybki cleaner z zawartością wosku akrylowego. Jego właściwości umożliwiają usunięcie lekkich zanieczyszczeń, takich jak plamy, kurz i odciski palców bez uszkodzenia lakieru.

 

Carlack Szybki Detailer zapewnia perfekcyjne wykończenie nadając powierzchni niezwykle atrakcyjny połysk a przy tym regeneruje ochronę powierzchni pojazdu Carlack Long Life oraz Carlack Complete.

 

Pojemność : 500ml

 

Aplikacja :

 

 

Nanieść niewielką ilość na lakier, wytrzeć miękką i delikatną ściereczką z mikrofibry.W razie potrzeby użyć drugiej mikrofibry do perfekcyjnego dotarcia.

 

Nie aplikować na rozgrzane elementy oraz w pełnym słońcu

m6x8.jpg

 

 

 

Czas na ostatni produkt który otrzymałem, czyli QD. Dokładniej Carlack Fast Detailer. Różowa ciecz o zapachu zbliżonym do hmm domestosa.. takie było moje pierwsze skojarzenie. Aplikacja banalna, nie było żadnych problemów z docieraniem. Bardzo fajny detailer, świetnie poradził sobie też z kupą pterodaktyla. I ma "ciekawy" zapach. Cały czas go testuje, więc będę aktualizował wątek.

 

Dzięki za uwagę, komentarze, sugestie i pytania mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że bardzo fajnie i szybko radzi sobie z waterspotami.

 

potwierdzam!

Dziś użyłem po myciu auta. Autko myte w cieniu, temperatura pewnie z 25 stopni...

 

QD fajnie się dociera, waterspoty elegancko likwiduje.

Jak będzie zdychał mój FK 2685 to zrobię jakieś lepsze porównanie z fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.