Skocz do zawartości

Test produktu Carlack Complete, czyli AIO


propekMONTER

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez

sc.jpg

 

 

 

 

Ten dział dotyczy Carlack Complete

0_0_productGfx_9358d26bf01f721e79b9ead2944211ef.jpg

Carlack COMPLETE 500ml

 

 

Oferuje najwyższy technologiczny poziom, który w połączeniu z Twoim lakierem ma być tak łatwy w użyciu jak to tylko możliwe.

 

Produkt łączy w sobie bardzo skuteczne substancje, które czyszczą lakier ale również zapewniają ochronę. W jednym kroku Carlack Complete głęboko oczyszcza pory, usuwa utleniania lakieru oraz zapewnia powierzchni bardzo skuteczną, ochronną warstwę polimerową, której zadaniem jest zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem środowiska. Carlack Complete tworzy połysk bez żmudnego polerowania.

 

Carlack COMPLETE jest to nowa wersja Carlack 68 Nano Systematic Care.

 

Pojemność : 500ml

 

Aplikacja :

 

 

1. Dokładnie umyć samochód.

 

2. Nałożyć cienką warstwę Carlack Complete na wszystkich gładkich powierzchni za pomocą czystej ściereczki. Powierzchnie nie muszą być suche przed zastosowaniem produktu.

 

3. Odczekać co najmniej 30 minut na powierzchni do wyschnięcia (unikać silnego światła słonecznego).

 

4. Zetrzeć pozostałości produktu starannie miękką, czyste ściereczką z mikrofibry.

 

Po dokładnym umyciu przyszła kolej na Carlack Complete czyli AIO

j5f8.jpg

 

Postanowiłem wreszcie wykorzystać czarną stronę tricolora. Środek bardzo wydajny, ważne jest, aby nakładać go cieńką warstwą. Zużycie na jeden samochód wyniosło ok. 7ml.

 

 

Tutaj widać ze troszeczkę mnie poniosło:

jorm.jpg

 

 

Wysmarowałem całe auto i zostawiłem je na 30 minut, tak jak zaleca producent. Aplikacja bardzo łatwa. Problem z dotarciem miałem tam, gdzie położyłem zbyt grubą warstwę(zdjęcie). Reszta ścierała się wzorowo. Jeszcze nie udało mi się zobaczyć różnicy na moim samochodzie po zastosowaniu środka AIO więc postaram się sprawdzić go dziś na mocno zniszczonej klapie innego samochodu. Zdjęcia wrzucę jeszcze dzisiaj.

 

Dzięki za uwagę, komentarze, sugestie i pytania mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta ścierała się wzorowo. Jeszcze nie udało mi się zobaczyć różnicy na moim samochodzie po zastosowaniu środka AIO więc postaram się sprawdzić go dziś na mocno zniszczonej klapie innego samochodu. Zdjęcia wrzucę jeszcze dzisiaj.

 

 

Zrób może jakieś 50/50 i się zobaczy - oczywiście w jakimś ludzkim oswietleniu :-]

 

A powyżej za dużo nie widać :? oprócz dużej ilości produktu i tyle :dontknow:

 

Opisz czy coś usunął , zamaskował, itp Robienie 50-siątek często pomaga zauważyć różnice itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie 25/25/25/25.

Powyżej pokazałem, jak nie nakładać produktu - innym będzie łatwiej :mrgreen:

 

[ Dodano: 30 Czerwiec 2013, 16:52 ]

Zrobiłem małe porównanie, z tym co posiadam. Wstępnie podzieliłem maskę na 3 części(później 4, dodałem 1 produkt).

yx9a.jpg

w9zi.jpg

 

 

Zdjęcia po w słoneczku:

udhs.jpg

5s8f.jpg

x61k.jpg

ovd2.jpg

Mało widać. Wszystkie 3 środki ładnie przyciemniły lakier i delikatnie zamaskowały drobniejsze ryski.

 

Teraz w lampie, niestety posiadam tylko takie cuś do inspekcji:

4z93.jpg

ml53.jpg

ubc3.jpg

 

A tutaj dwa przejazdy ręcznie UC

sstb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test średni jednak coś tam można się dowiedzieć.

Istotą tego produktu jest to że on dobrze oczyszcza lakier a tego w teście niestety nie ująłeś. Nie jest ścierny więc próba pokazania 50/50 mija się z celem.

Natomiast, z racji zawartych w sobie mocnych cleanerów może delikatne ryski usunąć (np. jak 501 z DG) ale cudów się nie spodziewajmy.

Dla mnie jest bardzo dobrym produktem pod sealanty, bardzo dobrze oczyszcza lakier + zostawia po sobie zabezpieczenie.

 

Spróbuj jeszcze raz - weź pada z mf i i dobrze go wypracuj element po elemencie, zostaw na 30minut i potem zetrzyj. Zobacz wtedy jak wygląda pad z mf.

 

U mnie przeważnie wyglądał tak:

13447972.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.