Skocz do zawartości

Test produktu Carlack Long Life Sealant


propekMONTER

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez

sc.jpg

 

Wczoraj sprawdziłem 4 produkty Carlack które otrzymałem od Shiningcar.

x3fy.jpg

Shampoo Complete Fast Detailer Long Life

 

 

 

Ten dział dotyczy Long Life Sealant

0_0_productGfx_4f79d48638770d66ebb9f9038d98a52a.jpg

Carlack LONG LIFE Sealant 500ml

 

 

Carlack Long Life Sealant jest istotą technologii zabezpieczenia lakieru firmy Carlack.

 

Skoncentrowany preparat z wysoką zawartością polimerów akrylowych jest specjalnie zaprojektowany do zabezpieczania zarówno nowych jak i starszych lakierów.

 

Lakier po użyciu jest trwale chroniony. Drobna warstwa skutecznie chroni przed szkodliwym wpływem środowiska oraz skutkami promieniowania słonecznego.

 

Carlack Long Life jest doskonałym dodatkiem do Carlack Long life System. Służy do intensyfikacji połysku a także znacznie wydłuża okres konserwacji lakieru.

 

Produkt można aplikować warstwami w celu polepszenia trwałości.

 

Pojemność : 500ml

 

Aplikacja :

 

1. Umyć pojazd i głęboko czyścić przy użyciu środka do czyszczenia lakieru np. Carlack Complete.

 

2. Dokładnie osusz traktowane powierzchnie.

 

3. Zastosuj sealant czystym aplikatorem, niewielką ilość, kolistymi ruchami.

 

4. Pozostaw do wyschnięcia na około 5 - 10 minut i wypoleruj pozostałości czystą ściereczką z mikrofibry.

 

ouzi.jpg

 

 

Wodnisty produkt o obrzydliwym zapachu, którego na szczęście nie czułem przy użytkowaniu. Bardzo wydajny, na cały samochód zużyłem ok, 5-6ml. Do aplikacji posłużył mi aplikator gąbkowy. Pamiętając swój błąd przy nakładaniu AIO postarałem się uzyskać jak najcieńszą warstwę. Miałem wrażenie, że środek po aplikacji delikatnie odparowywał z lakieru. Nie było problemów z docieraniem. Uzyskałem dzięki niemu genialny wet-look i dużą śliskość lakieru. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że przyciemnił lakier. Jestem bardzo z niego zadowolony! Jedyne co mi przeszkadzało to skrzypienie przy ścieraniu, aż zgrzytałem zębami. Na drugi dzień maska lekko hologramowała.

 

Kropelki wrzucę dzisiaj, razem z updatem AIO.

 

 

Docieranie:

9w3l.jpg

 

 

Kilka fotek po aplikacji:

bfe9.jpg

60sp.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowywując seria Carlack to według mnie udane produkty a do tego bardzo wydajne i łatwe w aplikacji(i mają super wyglądające butelki!). Moim ulubieńcem został sealant, a zaraz po nim szampon (qd w fazie testów). AIO do końca nie wiem jak traktować, bo różnicy po aplikacji się nie dopatrzyłem.

 

Kilka fotek lepszej jakości:

lgfn.jpg

fqpg.jpg

n6u2.jpg

eb2n.jpg

p68x.jpg

 

i mały bonus

oosa.jpg

(bonus otrzymał twardy wosk w płynie :kox: SONAX nakładany maszynowo)

 

Dzięki za uwagę, komentarze, sugestie i pytania mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jeszcze nie udało mi się zobaczyć różnicy na moim samochodzie po zastosowaniu środka AIO, więc nie napiszę żadnej konstruktywnej opinii.

Nie wiem jak to możliwe. Test byłby lepszy gdybyś pokazał nam lakier w słońcu, pod halogenem, 50/50. W tej chwili musimy uwierzyć Ci na słowo.

Co z tym "hologromowaniem"?

 

twardy wosk w płynie :kox: SONAX nakładany maszynowo

:dontknow: co to jest za produkt jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak to możliwe. Test byłby lepszy gdybyś pokazał nam lakier w słońcu, pod halogenem, 50/50. W tej chwili musimy uwierzyć Ci na słowo.

Będzie update jeszcze dziś.

 

Co z tym "hologromowaniem"?

Drugiego dnia zauważyłem hologramy, które były po prostu nie dotartym/spoconym środkiem. Wystarczyło je zetrzeć.

 

co to jest za produkt jeśli można wiedzieć?

Hm, twardy wosk w płynie :o. Tak sugeruje producent.

 

 

Kropelki z dnia dzisiejszego:

p09g.jpg

9qz1.jpg

rnu9.jpg

z2n9.jpg

tmrj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.