Skocz do zawartości

Jak dojechać ? wskazówki i porady forumowiczy


sebcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie

Trochę jeździłem po Polsce :o ale tą trasą jeszcze nie jechałem :|

Proszę o informację gdzie trzeba uważać bardziej na foto i misiaków :-] jakieś roboty drogowe :thumbdown: Ewentualnie miejsca gdzie warto zajrzeć chociaż na chwilę :)

 

termin wyjazdu koniec Lipca

TRASA

 

Włocawek-Sochaczew-s7- Radom 9- Ostrowiec świętokrzyski- Rzeszów-Sanok-Wetlina

 

ffb7465aa8eb1631m.jpg

 

dzięki za każde info :good::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebcio niewiem czemu jedziesz Lesko->Hoczew-> Baligród->Wetlina możesz jechać bardziej malowniczą drogą Lesko->Ustrzyki dolne -> Czarna->Ustrzyki Górne-> Wetlina

Droga nie jest zła (z wyjątkiem 2 odcinków) jechałem nią w czerwcu i można śmiało cisnąć 70-80km/h, w dodatku mniej "zatłoczona".

Po za tym za Kolbuszowa w Kupnie lubią stać koło kościoła z suszarką (teren zabudowany), w Głogowie Małopolskim masz fajna szubką trasę, potem z 3-4 km masz fotoradar ITD, i do Rzeszowa prosta. W nocy można śmiało jechać przez centrum (Rzeszowa);jak chcesz pooglądać Wielką C z bliska :P.

W Boguchwale od znaku D51 lubią strażnicy miejscy ustawić foto na trójkącie (mało widoczne). Potem w Połomi kościół lubią stać "policyje".

W Sanoku słyszałem że też stoją (ale ile razy tam byłem nie trafiłem na foto-suszarkę).

Zresztą z CB dowiesz się co i jak.

Przy zdrowym rozsądku i refleksie można trasę przemknąć bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasę znam od Wiskitek (przecięcie z A2) aż po samą Wetlinę. Droga całkiem ok, z cb można przelecieć ją w miarę bezstresowo. Raczej mało ciekawa w atrakcje turystyczne. W samym Rzeszowie też nie ma raczej nic ciekawego (chyba, że nie zależy Tobie na szybkiej bezpośredniej drodze do celu to można naddać drogi przez Sandomierz czy w Rzeszowie odbić na Łańcut i zwiedzić zamek ;)). W Sanoku jak koledzy wyżej wspomnieli, faktycznie warto zobaczyć wystawę Beksińskiego (fanem sztuki nie jestem, ale bardzo mi się podobało). Dalej mamy tylko Bieszczady, piękne widoki, kręte drogi, sama przyjemność. Tak jak swietlikk napisał, możesz polecieć na Ustrzyki Dolne, albo na odwrót i wrócić przez Dolne, wszędzie ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.