Jump to content

Usuwanie starego preparatu w tapicerce - MOCNO PIENI


freego

Recommended Posts

Witam,

mam problem z usunięciem resztek jakiegoś mazidła, którym poprzedni właściciel potraktował całą podłogę w aucie.

Nie wiem czym to doczyścić. Pranie było robione ekstrakcyjnie ale ciągle wykładzina się pieni. :zly: Jakiego środka można użyć i jak się tego pozbyć?

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

A moze sprobowac przeprac sama czysta woda?

Jak sie pieni to najwidoczniej duzo detergentu zostalo w materiale.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, środek został potraktowany wyjątkowo "brutalnie" przez poprzednika. Jest to strasznie tłuste po zwilżeniu i wielokrotnie namaczanie przez wodę samą, z szarym mydłem, również przy użyciu APC rozcieńczonego nadal pieni i pieni i pieni i pieni i jest bardzo tłuste w dotyku. Ręce opadają. :(

Środek od karchera też nie dał rady - prane było przy mnie na tym samym odcinku już 3 razy i ciągle to samo. Piana, piana i raz jeszcze piana. Już nawet myślałem, że to ja powoduję to pienienie się przez niewłaściwy preparat albo sposób użycia. :cry:

Co ciekawe pod fotelem, tam gdzie "palant" sorry, nie nawalił tego wszystko jest ok. Nie wiem czy to jakiś konserwant czy coś takiego. Tapicerka jest czysta ale wystarczy minimalna ilość wilgoci (nawet po bardzo dokładnym wysuszeniu - nawet po 2 tygodniach) i po przetarciu dłonią ciągle czuć klejącą się substancje. HELP :shock:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.