Jump to content

Matowe Kropki


Recommended Posts

Witam od niedawana jestem posiadaczem citroena c4 i po szczegółowym myciu zauwazylem na karoseri ciemne matowe przebarwienia ... u siostry jest cos w tym stylu na lakierze i powodem tego byly ptasie odchody ktore lezaly sobie na lakierze z 3 tygodnie ;/ Moge liczyc na drobna podpowiedz czego uzyc co z tym zrobic ?14003791933901398909.jpg

Link to comment
Share on other sites

u mnie na Peugeocie 508 ptak zrobił wiadomo co, po trzech godzinach zmyłem i niestety zrobiło mi się to samo. Także u mnie odchody nie musiały leżeć długo, wystarczy kilka godzin na słońcu. Nie wspominam że lakier rysuje się od patrzenia na niego, rysy potrafią się zrobić podczas polerowania cleanera czy wosku

Link to comment
Share on other sites

Chyba, że stałeś pod budynkiem w czasie deszczu i coś ściekło, zaschło i się tak zrobiło. Moja dziewczyna tak miała i pomógł... ocet ;)

A jeśli to od ptaków, to marne szanse na usunięcie...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałem Peugeota 508, czarny. Na tylnej klapie miał trzy podobne placki, na dachu jeden wielki(ok 5cm średnicy). Na klapie poradziłem sobie z tym w miarę bez problemu FG500+IP2000 (pady odpowiednio biały i pomarańczowy flexi).

Na dachu po takim samym zestawie efekt był bardzo słaby.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.