Jump to content

Karcher Puzzi 200 i Valet PRO Interior APC


DETAL_MASTER
 Share

Recommended Posts

Witam 8-)

 

Za niedługo będę miał do dyspozycji odkurzacz piorący Karcher Puzzi 200, a wraz z nim jakieś profesjonalne detergenty, jednakże nie wiem ile tych środków będzie i na ile mi to wystarczy ;) Dlatego chciałem Was zapytać, czy gdyby tych środków zabrakło mógłbym użyć Valet PRO Interior APC ( mam tego 5L ) rozcieńczonego z wodą i wlać do pojemnika odkurzacza? Czy może lepiej używać go jako "PRE-SPREY" ? Jak myślicie czy takie zestawienie mogło by lepiej zadziałać, niż "Karcherowskie" detergenty?

 

I jeszcze jedno pytanie, czy wie ktoś może na ile wystarcza np. jedna tabletka środka Karcher RM 760? Na ile litrów czy coś tego typu ? :P

 

Z góry dzięki za każdą informacje..

Link to comment
Share on other sites

Jedna tabletka to 4 l gotowego roztworu, czyli 2 szt dajesz na wiadereczko w puzzi. Z w/w APC uważaj na stężenie żeby w maszynie nie zaczęło się nadmiernie pienić, w razie czego odpieniacz do wiaderka z brudną wodą wlej ( albo 50-100 ml mleka ). Jako pre-sprey też się to nada.

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Ok dzięki za odpowiedź :D.

 

Właśnie przed chwilą skoczyłem do garażu obejrzeć to Valet PRO Interior APC, i na odwrocie jest napisane "Tapicerka i wykładziny: Rozcięcz 1:80—do użycia w ekstraktorach." - czyli jeśli się do tego zastosuje problemu z nadmiernym pienieniem chyba nie powinno być :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.