Skocz do zawartości

Insignia Czarny Carbon


wojtassss

Rekomendowane odpowiedzi

Przebrnąłem przez tą olbrzymią relację. Fajna Insignia. Podoba mi się Opel, bo sprawia wrażenie jakby robili starego Mercedesa. Ładne przyciski, rozsądne rozmieszczenie, plastiki niczego sobie. Tylko ten Design wnętrza i przedni napęd do mnie nie przemawia. Gdyby tak raz jeszcze pogadali z BMW jak w przypadku Omegi i zapożyczyli tylny napęd... :)

No a co do relacji to :good::good: Stare dobre PSB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Jakieś 3 tygodnie temu umyty jak co tydzień. Zrzucone resztki wosku, przejechany CarPro Eraser i położony Sonax Polymer Netschield. Plus oczywiście dressingi etc

 

wp001423.jpg

 

wp001424u.jpg

 

wp001425.jpg

 

wp001426v.jpg

 

 

A tak kropelkuje :D

 

p1130128.jpg

 

wp001434.jpg

 

wp001431a.jpg

 

wp001442.jpg

 

wp001443.jpg

 

wp001444.jpg

 

wp001446.jpg

 

wp001448.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie mniej brudzi i przyciąga kurz. Normalnie 2-3 dni i już na czarnym były pyłki i kurz. A teraz jak myję ( a robię to co sobotę) To praktycznie dla przyjemności, bo mało co brudu, czy kurzu jest. Świetny środek, za taką cenę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz kolego o sonaxie? Na razie leży z miesiąc i żyje :D

A jeżeli pytasz o korektę to 2 x w sezonie. Ale delikatna bo tylko 2500 i 4000. Lepsze to niż raz w sezonie ciąć z 500 czy futrem :) Może w wakacje kwarc położe to i lakier wytrzyma znacznie więcej. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Twoja Insignia wygląda grubo. Jakość prac na naprawdę wysokim poziomie. Opel z tym kołem wygląda świetnie. Po nałożeniu powłoki efekt powinien być murowany.

 

P.S. Widzę, że mieszkasz w okolicach, w których mieszkałem przez chwilę jako dzieciak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

cześć,

przepraszam że odgrzewam temat ale czy jest jakiś sposób na obejrzenie zdjęć z tego co zrobił Wojtassss? Mam Insignię w dokładanie takim kolorze i bardzo chętnie obejrzałbym to SPA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.