Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

MrCleaner, ja też mam taką nadzieje. Już nie mogę się doczekać.

 

EDIT 13.35

Dzisiaj już raczej paczka nie przyjdzie, był listonosz, ale miał tylko listy.

 

[ Dodano: 16 Sierpień 2012, 16:01 ]

Paczka dotarła. Dzięki wielkie za ściereczkę i cukierka :)

 

[ Dodano: 16 Sierpień 2012, 20:19 ]

Wosk (Finish Kare 1000p) już na aucie, nakłada się go rewelacyjnie. Nigdy wcześniej nie miałem porządnego wosku, tylko marketowe, nie ma porównania. Do tego aplikator Megsa, też fajnie się nim nakłada.

 

Monster Shine Cherry Scent Air Freshener ten zapach jest super, brak słów.

Rękawica Monster Shine najtańsza, ale dla mnie jest wystarczająca, lepsza niż zwykła gąbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Poniewaz chciałbym nawiązać pilny kontakt ze sklepem a wszystkie wysłane maile wracają mi z komunikatem :This is the mail system at host moh2-ve1.go2.pl.

 

I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

 

For further assistance, please send mail to postmaster.

 

If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.

 

The mail system

 

pozwolę sobie zadac pytanie tutaj,bo zależy mi na czasie.

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę nr 2399. Bardzo dziekuję za błyskawiczne wręcz załatwienie sprawy,za gratisa. Ale mam jedną wątpliwośc. Zamówiłm m.in tester ClearKote Carnauba Mosse Wax. We wszystkich opakowaniach tego wosku,bez względu na pojemność miał on kolor intensywnie biały. Mój wosk ma kolor budyniu czekoladowego. W tej chwili robię auto,zostało mi jeszcze tylko wetrzec cleaner Vanilla hand Glaze i nie wiem czy nakładac ten wosk.Wobec tego prosiłbym o wyjaśnienie czy kolor wosku jest prawidłowy i czy moge bezpiecznie go nałożyć. Z gory dziękuję za odpowiedx i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
A czy Poorboy’s World Professional Polish dałby radę, bo na forum piszą, że dosyć dobrze to współpracuje z FK1000p. Zależy mi na trwałości. Jaki jest najlepszy aplikator do cleanera?

 

również powinno być OK :good:

po prostu Tough Prep jest typowo przeznaczony pod sealanty, jakim jest FK 1000P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Tylko stosunek ilości do ceny jest na korzyść Poorboy’s. A aplikator jaki polecacie do niego?

 

może być bawełniany (jak gripper z CG), może być z mikrofibry (jak MS White Round) ale nada się też piankowy jak do wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.