Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko... z jakim opóźnieniem powinny dochodzić maile aktywujące konto?

Wczoraj się zarejestrowałem i jeszcze nic do skrzynki nie wpadło... a chciałbym dzisiaj złożyć zamówienie, by mieć kosmetyki w domu na początku przyszłego tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zakupów u MrCleaner`a za mną i dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że nigdy nie upubliczniłem swojej opinii na temat tego sklepu :oops:

 

Około 3 lat temu trafiłem do sklepu MrCleaner - jeszcze w starej siedzibie. Od tamtego czasu firma mocno ewoluowała, jednak jedno się nie zmieniło - profesjonalizm :)

Zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą z klientami - co, jak sam się nieraz z przykrością przekonałem, niekoniecznie jest regułą wśród społeczności detailingowej w Polsce.

Przeważnie odbieram zamówienia osobiście i na miejscu też często uświadczam jak nOx z pasją tłumaczy klientom-laikom "oczywiste oczywistości" bez cienia ignorancji czy zniecierpliwienia w głosie.

Istotną rzeczą, o której muszę wspomnieć są gratisy - nie tam jakaś mikrofibra za 2zł, tylko zawsze konkretne próbki kosmetyków. Przy ogromie produktów na rynku i wciąż rosnącej konkurencji, dorzucanie próbek markowych kosmetyków owocuje tym, że zadowolony klient wraca i kupuje pełnowymiarowe opakowanie danego produktu - co jest przecież w interesie sklepu :good:

Dziękuję za poświęcony mi czas i polecam forumowiczom wizytę w sklepie MrCleaner ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest link do ostatnio dodanych produktów? Tę tabelkę po lewo na stronie z 5 pozycjami widzę, ale to trochę mało.

 

P.s. http://mrcleaner.pl/meguiars-foldable-b ... p2116.html

Wygodne składane wiadro firmy Meguiars to idealne rozwiązanie na zlot lub myjnie bezdodykową . po złożenie i spakowaniu w pokrowiec jest bardzo poręczne i nie zajmuje dużo miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Jaki jest link do ostatnio dodanych produktów? Tę tabelkę po lewo na stronie z 5 pozycjami widzę, ale to trochę mało.

 

P.s. http://mrcleaner.pl/meguiars-foldable-b ... p2116.html

Wygodne składane wiadro firmy Meguiars to idealne rozwiązanie na zlot lub myjnie bezdodykową . po złożenie i spakowaniu w pokrowiec jest bardzo poręczne i nie zajmuje dużo miejsca.

 

Specjalnie dla Ciebie powiększyliśmy listę ostatnio dodanych produktów :good:

Większość z nich możesz także znaleźć w temacie "Nowości" na forum.

 

P.S. Dzięki za zwrócenie uwagi na błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.