Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

dw4463757, pracujemy w poniedziałek 30 kwietnia, a później mamy przerwę do końca tygodnia :kox:

Wind Shield będzie jutro :good:

 

paweu_s, póki co, tylko polishing i finessing, cutting powinien być w maju, ale kiedy dokładniej :idea:

 

GmbH, dzięki za złożenie zamówienia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj była moja druga wizyta u MrCleanera i ponownie fachowa i miła obsługa chociaż zakupy dzisiaj skromne bo tylko Poorboy's Natural Look Dressing z padem. Czekam z niecierpliwością na info odnośnie POORBOY'S WORLD Trim Restorer tester i Eurow shag puszysta mikrofibra.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy zamówienie w MrCleaner, mam nadzieje, że dodatkowo zachęcicie mnie jakimś gratisem, zeby u was zostać ;) już nie mogę sie doczekać na moją maszynkę :ad: moje zamówienie 2027.

 

Pozdrawiam: Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Szykuję się do następnego zamówienia. Kiedy można się spodziewać Natty's Red?

 

aktualnie dystrybutor nie ma go na stanie , w poniedziałek postaram się sprawdzić kiedy dokładnie wróci na stan

witam!

 

kompletuję u Was mały zestaw, w którym miał znaleźć się PB Natural Look

 

kiedy ten środek będzie dostępny?

 

tak jak powyżej :)

 

Po raz pierwszy zamówienie w MrCleaner, mam nadzieje, że dodatkowo zachęcicie mnie jakimś gratisem, zeby u was zostać ;) już nie mogę sie doczekać na moją maszynkę :ad: moje zamówienie 2027.

 

Pozdrawiam: Kamil

 

 

Dzięki za nam zaufałeś myślę że nie będziesz zawiedziony :)

 

Przymierzam się do dużego zamówienia co by zdążyć przed końcem promocji z Born to be Mild...nie ma szans, żeby do jej zakończenia pojawiły się pędzleValetPRO Inch/Mini Round Detail Brush?

 

Hey myśle że w nadchodzącym tygodniu będzie ten produkt dostępny ponownie , aktualnie wystarczy że w komentarzu dopiszesz chęć zakupu tego pędzelka :)

Wtedy zrealizujemy całość wraz z aktualną promocja z Dodo BTBM :)

 

zamówienie 2029 złożone i zapłacone.

niewielkie ale zawsze coś :)

 

mam nadzieję, że zrealizujecie je w poniedziałek ?! :roll:

 

Zamówienie oczywiście powinno zostać zrealizowane w poniedziałek :) przedewszystkim dzięki za zamówienie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleaner a kiedy Eurow fibry będziecie mieć bo czekam już trzy tygodnie. Po niedzieli chciałem podjechać po Duragloss 921 i auto finesse revive trim ale potrzebuję eurow x3. Będę musiał zamówić cały komplet przez internet.

Dzięki

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Cleaner a kiedy Eurow fibry będziecie mieć bo czekam już trzy tygodnie. Po niedzieli chciałem podjechać po Duragloss 921 i auto finesse revive trim ale potrzebuję eurow x3. Będę musiał zamówić cały komplet przez internet.

Dzięki

Pozdro :)

 

Powinny być lada dzień :) zaraz po dostawie zaktualizujemy stan na sklepie :)

 

[ Dodano: 6 Maj 2012, 15:12 ]

Zamówienie nr 2031 opłacone, pozdrawiam :)

 

edit :)

 

jak macie jakieś zbędne puste litrowe butelki np. po APC albo innych produktach tego typu to możecie mi dołożyć do pudełka o ile coś się zmieści :)

 

Hey dzięki :)

 

butelka jak tylko się coś znajdzie to zapakujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do następnego zamówienia. Kiedy można się spodziewać Natty's Red?

 

 

aktualnie dystrybutor nie ma go na stanie , w poniedziałek postaram się sprawdzić kiedy dokładnie wróci na stan

 

Będzie zatem okazja do następnego zamówienia w Waszym sklepie ;) Może do tego czasu pojawią się także samplery FinishKare na które z niecierpliwością czekam

 

Jak narazie poszło zamówienie 2036

Pozdrawiam :good:

 

EDIT: przelew poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Gracjan gdybym wiedzial ze pojedziesz po swoje zamowienie to bym sobie czas zarezerwowal i tez osobiscie moje odebral a przy okazji zaliczyli bysmy kawe u "klinerow"...

 

edit. wlasnie dostalem info, ze moje zamowienie bedzie zrealizowane w srode ze wzgledu na " braki magazynowe"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.