Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Kurcze, w nocy zapełniłem koszyk i poszedłem spać żeby jeszcze następnego dnia dorzucić kilka produktów. Po zalogowaniu niestety pusty koszyk:( Jest jakaś opcja żeby można było wrzucać produktu do przechowalni albo coś w ten deseń?

 

tez to zauwazylem. To chyba taki "bug" sklepu internetowe. Wiekszosc ma ta funkcjonalnosc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w nocy zapełniłem koszyk i poszedłem spać żeby jeszcze następnego dnia dorzucić kilka produktów. Po zalogowaniu niestety pusty koszyk:( Jest jakaś opcja żeby można było wrzucać produktu do przechowalni albo coś w ten deseń?

 

tez to zauwazylem. To chyba taki "bug" sklepu internetowe. Wiekszosc ma ta funkcjonalnosc... ;)

 

Jak zamawiam kobiecie bieliznę to akurat mają taką opcje:) Przydałaby się taka możliwość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Bartosz85, musiał po prostu wystąpić jakiś błąd, teraz powinno już być wszystko ok

 

Krayes, niestety póki co koszyk nie ma funkcji zapamiętywania stanu do czasu następnego zalogowania, ma to zostać dodane w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz85, musiał po prostu wystąpić jakiś błąd, teraz powinno już być wszystko ok

Niestety dziś nadal to samo. Dopiero jak się wylogowałem, złożyłem zamówienie jako "gość" i wpisałem swoje dane "ręcznie" wkońcu się udało. Pieniądze przelane, czekam na paczuszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

MrCleaner Proszę o korektę zamówienia 1965. Odbiór będzie osobisty w Katowicach przy ul.Huberta. Zapomniałem zmienić podczas zamawiania na odbiór osobisty.

Gdyby do czasu skompletowania zamówienia były dostępne mikrofibry Eurow shag puszysta mikrofibra 1szt 40/30cm, to proszę zostawić dwie sztuki.

Jest to mój pierwszy zakup, więc proszę napisać czy hasło do rabatu poprawnie i w odpowiednim miejscu wpisałem.

Dziękuję

Pozdrawiam

Adam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton789, zgadza się, miały być razem z większą przesyłką od naszego dostawcy kilku marek

niestety akurat zabrakło u niego Eurow'ów, więc trzeba będzie jeszcze trochę poczekać :/

 

Ok w takim razie czekam na Info odnośnie szmatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym zapytać kiedy dostępne będą w Waszym sklepie następujące produkty:

- PB White Diamond (próbka),

- PB Black Hole (próbka) - nie ma w ofercie na Waszej stronie,

- FK 1000P (próbka).

 

Chciałbym wszystko odebrać osobiście w Poznaniu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.