Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Rom, oser92, super że paczki dotarły :good:

 

niestety niektóre butelki czasem odrobinę przepuszczają mimo dokręcenia przed spakowaniem

 

oser92, APC nie powinno zrobić krzywdy takiej butelce, ale uważaj żebyś przypadkiem nie spróbował się go później napić ;)

 

Fuji, nie ma go od dłuższego czasu u dystrybutora i najprawdopodobniej nie będzie go już w ofercie, obecnie jego rolę przejął Ultimate Protectant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka drobiazgów odebranych ze sklepu - wszystko fajnie - na miejscu można pogadać i pogadać i pogadac:) ..ale dorada na miejscu gwarantowana - polecam ...

p.s. w przyszłym tygodniu tak jak rozmawialiśmy wpadnę po resztę gratów i przywiozę swój dywanik :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem tutaj nowy tym bardziej jest mi miło wszystkich powitać chociaż to nie ten dział. Znalazłem się tutaj dzięki koledze z forum Forda, który poświęcił mi dużo czasu i uwagi pomagając dobrać produkty, które spełnią, mam nadzieję, moje oczekiwania.

Konkretnie piszę w tym temacie dlatego, iż MrCleaner znajduje się niedaleko mojego miejsca pracy, więc zakupy będę robił prawdopodobnie u niego. Nigdy nie miałem do czynienia z kosmetykami profesjonalnymi do detalingu także proszę o wyrozumiałość co do moich pytań.

Tyle tytułem wstępu.

Mam w planach zakup pewnych specyfików, mam nadzieję, że to dobry wybór i tutaj pytanie do MrCleaner kiedy wszystkie produkty z mojej listy będą dostępne. Nie śpieszy mi się za bardzo bo dopiero za dwa tygodnie będę mógł je wykorzystać na moim autku.

Osuszanie:

1.Monster Shine Fluffy Dryer 90/60cm ręcznik do osuszania lakieru

Karoseria:

1.Monster Shine Aplikator gąbkowy do wosków x2

2.Eurow shag puszysta mikrofibra 3 pack 40/30cm

3.Auto Finesse Tripple All In One Polish 250ml

4.Poorboy's World Natty's Red 235 ml

Felgi i opony:

1.Nielsen Cyclone APC 1l

2.Nielsen Brillance 1l

3.Mr Cleaner Pusta butelka 946ml na APC x2

4.Mr Cleaner Standardowy spryskiwacz na APC x2

5. Monster Shine Delux brush szczotka do felg- mam nadzieję, że się nada bo taka chyba najtańsza :o

Czy jako nowy forumowicz otrzymam rabat?

Dziękuję za odpowiedz.

Pozdrawiam :)

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

gerypl, dzięki za złożone zamówienie i cieszymy się, że trafiliśmy w gusta ;)

 

kolo100, poszło PW

 

quadrifoglio, powinna być jeszcze w tym tygodniu

 

GracjanS4, dzięki za zamówienie i odwiedziny :good:

 

Krayes, jeśli e-mail nie trafił do spamu, musiał wystąpić jakiś błąd, proponuję spróbować jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.