Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

i ode mnie kolejne zamówienie poszło... miałem nic nie brać ale... szkoda było przegapić promocję... co prawda wielu rzeczy już nie było ale... może to i lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ode mnie kolejne zamówienie poszło... miałem nic nie brać ale... szkoda było przegapić promocję... co prawda wielu rzeczy już nie było ale... może to i lepiej ;)

 

u mnie podobnie :) gdyby było więcej możliwości wyboru... to portfel byłby jeszcze chudszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie podjechałem osobiście,no ale niestety niektórych rzeczy tych co chciałem to już nie było,ale żeby z pustymi rękami nie wracac to i tak się skusiłem na co nie co. ;) Przy okazji wstąpiłem do Obi w Kato i dokupiłem niebieską końcówkę do Marolexa. ;) Przyznac trzeba,że promocje i ceny daliście eleganckie !! :good: Chcemy więcej i częściej !! :-]:-]:-] !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis zadzwonilem do inpost i moja paczka cala noc byla w paczkomacie i bedzie w nim do niedzieli wieczora ( paczkomat katowice w ktorym byla nadana) paczki moge sie spodziewac poniedzialek poznym wieczorem badz we wtorek - taka informacje podal mi pracownik inpost - dzwonilem do was dzis i nikt nie odbiera rozumiem ale zrozumiec nie umiem dlaczego ktos to wyslal - pisalem na frm nie wysylac jak nie jestescie pewni ze dojdzie na 2 dzien i marznac nie bedzie, akurat weekend gdzie w nocy maja byc najnizsze temperatury jestem ciekawy jak sprawa zostanie rozwiazana bo widze ze dla kogos klopotem bylo zadzwonic do inpostu i dowiedziec sie czy w week pracuja ich kurierzy - teraz pytanie czy kosmetyki zamawiane to wytrzymaja i czy nie straca swoich wlasciwosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.