Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Użytkowników forum wprowadziliśmy kody rabatowe dla forum hasło brzmi : [glow=red]KomsetykaA[/glow] rabat uprawnia do 5% rabatu od wszystkich produktów z wyłączeniem promocji w sklepie .

nie wiem czy to literówka czy tak ma być może wpisałeś dobrze i powinno być inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde super sklep i ludzie

 

Podzielam zdanie przedmówcy :)

 

Zamówienie dotarło z prędkością światła. Rękawica Wookie wygląda rewelacyjnie, zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia :D

No i nareszcie mam szczotkę do felg na tyle długą żeby umyć 18 calowe felgi bez cyrkowych technik.

Dziekuję za gratisy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

759 tez doszło :roll: Jak zwykle super.

 

Teraz mam tylko pytanie, brałem kilka próbek szamponów (taki mały teścik chce zrobić) i dostałem gratisowo Monster Shina Very Chery (swoją droga super zapach) to przypadek że taki gratis czy całkiem przemyślany ruch? Bo jak to drugie to powiem tylko :good:

 

Zakupy z wami to sama przyjemność a za szeroki wachlarz testerów i ich bardzo "schludny" wygląd to jakiś medal by się wam należał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już moje 4 zamówienie w MrCleaner, po upływie wody w rzece i paru perypetiach w końcu skończyło się hepi endem:-)

 

Zamówione testery

obraz195f.jpg

 

Gratisy

obraz191.jpg

 

Najbardziej cieszy mnie fakt nabycia próbki Wolfganga, bo wiele dobrego się o nim naczytałem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to moj kubek wypada troche skromnie przy kolegow gratisach
W przypadku mojego zamówienia było trochę zamieszania ze strony sklepu, tak więc liczba gratisów jest chyba rekompensatą;-)
MetalMagnes, jak udalo Ci sie kupic probke Wolfganga i w jakiej cenie? Pytam bo przez telefon pytalem o niego i niestety nie bylo mozliwosci zalatwienia probki.
Wolfganga nie było na stanie, pojawił się dopiero niedawno. 100 ml kosztuje teraz chyba 39,90 zł. Z tego co jest napisane tutaj http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... &start=360 to sklep zrobi próbkę z każdego płynnego środa jaki ma na stanie;-) Tak więc napisz do sklepu jeszcze raz i nie powinno być problemu;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.