Jump to content

Polerka zaszła :/


licha89
 Share

Recommended Posts

Hej :)

 

Panowie małe pytanko, mam (a raczej miałem) wypolerowane felgi na lustro, ale po leżakowaniu w piwnicy polerka zaszła. Teraz pytanie najważniejsze czym je wyciągnąć na pełne lusterko? Dodam tylko, że są na dodatek mikro ryski, które widać pod światło. Dodam, że od samego początku nie zbyt dobrze dawał sobie radę Meguiar's Hot Rims

Link to comment
Share on other sites

licha89, trochę ciężko coś podpowiedzieć. Dla mnie nie jest jasne co to znaczy, że "polerka zaszła". Myślę, że jakieś fotografie w wysokiej rodzielczości powiedziałyby więcej niż kilkanaście zdań opisu.

Link to comment
Share on other sites

Zdarza się tak czasami z gołym aluminium. Wiertarka, do tego tarcza polerska materiałowa (http://www.kom-pakt.pl/index.php/tarcze-materiaowe) i pasta do aluminium (autosol, belgom, mothers). Jak są mikro ryski i masz czas i chęci ubrudzić się po łokcie w pyle z aluminium to zrównaj wcześniej papierem 1200 i 2000 na mokro.

Link to comment
Share on other sites

Jakimś mega kozakiem od polerowanie felg nie jestem, ale jeśli to są koła z opla to coś mi się obiło o uszy, że mają słaby stop. Poszukaj na cultstyle.pl albo porozmawiaj z chłopakami którzy zajmują się kołami u nas na forum. Ja zawsze używałem autosol i się sprawdzał.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.