Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chce odświeżyć lakier swojego BMW, lecz bez pełnej korekty, nie mam już na to czasu. Mogę to zrobić UC na średnim padzie ? wiem, że nie będzie cudów i rys za dużo tym nie usune, ale przynajmniej utlenioną warstwe ? ;)

 

UC - IPA - CLEANER - POLITURA - WOSK ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce odświeżyć lakier swojego BMW, lecz bez pełnej korekty, nie mam już na to czasu. Mogę to zrobić UC na średnim padzie ? wiem, że nie będzie cudów i rys za dużo tym nie usune, ale przynajmniej utlenioną warstwe ? ;)

 

UC - IPA - CLEANER - POLITURA - WOSK ? :-]

UC na szybkie roboty jest jak w mordę strzelił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce odświeżyć lakier swojego BMW, lecz bez pełnej korekty, nie mam już na to czasu. Mogę to zrobić UC na średnim padzie ? wiem, że nie będzie cudów i rys za dużo tym nie usune, ale przynajmniej utlenioną warstwe ? ;)

 

UC - IPA - CLEANER - POLITURA - WOSK ? :-]

UC na szybkie roboty jest jak w mordę strzelił ;)

 

Ręcznie to nie tak szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie test tukolarza odnośnie Duragloss Whitewall Tire Cleaner #701 i w związku z tym mam pytanie. Czy ktoś z Was ma może w swoim arsenale Mothers Tire & Rubber Cleaner jako alternatywę do DG #701 :?: Mothers jest zdecydowanie tańszy i jest go trochę więcej w butelce z atomizerem. Jestem ciekaw czy spisuje się równie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, dzięki wielkie...

Czyli z tego wynika, że nowa formuła jest "lepsiejsza" i w pełni bezdotykowa...

Wychodzi na to, że 26,50 z rabatem za Mothers Foaming All Wheel & Tire Cleaner 710ml to "Good Price" :D

Trzeba nabyć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie test tukolarza odnośnie Duragloss Whitewall Tire Cleaner #701 i w związku z tym mam pytanie. Czy ktoś z Was ma może w swoim arsenale Mothers Tire & Rubber Cleaner jako alternatywę do DG #701 :?: Mothers jest zdecydowanie tańszy i jest go trochę więcej w butelce z atomizerem. Jestem ciekaw czy spisuje się równie dobrze...

 

8596340.jpg

 

8596341.jpg

 

8596342.jpg

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=10707

 

Dla mnie bardzo fajny środek.

 

Zrobi się test czystego aplikatora :-]

 

Az tak bardzo chcecie potem postowac w "Co mnie dzis wkurzylo?" :P

Wydaje mi się, że lepiej jest dobrze umyć opony i na czyste nałożyć dressing

 

8596355.jpg

 

niż na takie jak w Twojej relacji

 

mini9.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wydaje mi się, że lepiej jest dobrze umyć opony i na czyste nałożyć dressing

 

Dobre umycie opon niekiedy graniczy z cudem. Ale oczywiscie, lepiej je umyc w 100% i dopiero potem dressingowac. Niestety nie zawsze jest to mozliwe. Ale jakos nie mam kompleksow z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.