Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Może karcher wd 3.200? na allegro 240 stoi. Moja szwagierka takiego używa i nie narzeka i jeszcze działa a ponad rok temu kupiła :D

 

[ Dodano: 6 Maj 2013, 11:16 ]

[ Dodano: 6 Maj 2013, 11:15 ]

chudy1987d, ja bym wziął A15+ bo to AIO:

http://www.schollconcepts.com/en/profes ... atrix.html

siła cięcia wprawdzie minimalnie mniejsza niż S17+ ale za to"świcić się będzie " bardziej a i jakieś zabezpieczenie lakier dostanie.

 

Na jakim padzie najlepiej pracować z A15+? Może ma ktoś z kolegów jakieś fotki po przejeździe A15+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, czy ktos ma porownanie mocnych APC, mianowicie konczy mi sie Surfex HD i mam pewien dylemat:

1. brac znow baniak Surfexa

2. wziac SG Red Devila

3. kupic SNB Gul Javela

 

Jakby ktos mial ktorekolwiek dwa i mogl skrobnac swoja opinie to bylbym wdzieczny.

 

Mam Surfex HD i Gul Javel. Surfex jak dla mnie ma większą siłę czyszczenia, za to przyjemniejszy w pracy, mniej duszący jest Gul Javel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
sposób na zaschniętą pastę na zewnętrznych czarnych plastikach ? Jakiś domowy sposób ?

Magiczna gąbkę gdzieś mi wsiąkło a nie wiem czym ją zastąpić ...

pozdr

 

nie wiem jak to u Ciebie wygląda ale u mnie zwykle Karcher "z bliska" czyni cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś pomysł jak usunąć takie wgniecenie? Wyciągał ktoś coś podobnego? Zastanawiam się czy można w ogóle coś tutaj zdziałać czy trzeba odwiedzić lakiernika/blacharza?

yrEXh68pqxVh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy położenie PB natty's blue na coli 476 jest dobrym pomysłem. tak by nie łapał tak kurzu i lepiej wyglądał na czarnej perle i całkiem długo poleżał?

 

"Nima synsu" mi colli łapał kurz do pierwszego mycia, później po myciu jakiś QD i elegancja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nakładałem Colli 476 na czarny lakier :) Kilka miejsc poprawiłem Natty's RED i jakby troszkę bardziej się błyszczało w tych miejscach :-] Niemniej jednak do czego zmierzam- na drugi dzień autko było zakurzone więc użyłem QD Spray&Gloss od Poorboysa i kolejnego dnia praktycznie 70% mniej kurzu więc coś w tym jest że jak tego colli się nie przetrze jakimś QD/nie umyje samochodu to przyciąga kurz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Panowie powiedzcie mi wkońcu jaki zestaw wybrać do szybkiej polerki aut dla handlarzy. Brać tego scholla A15 ( tylko nie wiem jaki pad dobrać)? czy może coś do maskowania?

 

Scholl A15

3M Ultrafina

Cherry Glaze

 

Pick one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi wkońcu jaki zestaw wybrać do szybkiej polerki aut dla handlarzy. Brać tego scholla A15 ( tylko nie wiem jaki pad dobrać)? czy może coś do maskowania?

 

Scholl A15

3M Ultrafina

Cherry Glaze

 

Pick one.

+ AF Tripple, ewentualnie VP Achilles ;)

 

Co do padów to już chyba pisałem wcześniej, żółty 3M wydaje mi się dobrym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie zestawienie odkurzaczy w różnych cenach. Proszę o wasze porady:

 

WD 3.200 i 3.300 da się kupić w cenie do 300zł.

 

Czy w cenie do 500zł znajdę coś lepszego od tych powyżej?

 

No i czy warto kupować coś droższego, skoro chcę tylko odświeżyć tapicerkę w samochodach w domu i ewentualnie odświeżyć kilka dywanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.