Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
Teraz i ja będę wiedział, może ta wiedza będzie kiedyś przydatna? :-]

no, na pewno :o:o:D

 

[ Dodano: 28 Kwiecień 2013, 12:53 ]

Eryczek, CR tak łatwo wychodzi ze słoiczka ? :D

 

tylko nowy, po pierwszym smalcowaniu przestał "wypadać" ze słoika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polerowałem w swoim samochodzie klosze przednie. Używałem papierów wodnych 800-1500-2500. Potem na to średni pad + PF2500. Klosze były dosyć mocno zniszczone (miały takie kropki na sobie) Nie udało mi sie usunąć wszystkiego, klosz wygląda lepiej ale jeszcze nie tak jak bym chciał.. Dodatkowo w paru miejscach zrobiłem na tym kloszu rysy, jak z tego wybrnąć ? Powtórzyć cały proces jeszcze raz + FG500 i PF2500 ? Czy klosz tak jak lakier można 'przetrzeć' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do właścicieli miękkich BP od 3M - czy warto go zakupić? Jestem posiadaczem "cienkiego" BP flexipads i niestety słabo sobie radzi na różnych obłościach i krzywiznach... zauważyłem na YT że ludzie znacznie lepiej manewrują rotacją mając właśnie żółty BP od 3M. Pomyślałem, że dla poprawy jakości pracy może warto w niego zainwestować?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polerowałem w swoim samochodzie klosze przednie. Używałem papierów wodnych 800-1500-2500. Potem na to średni pad + PF2500. Klosze były dosyć mocno zniszczone (miały takie kropki na sobie) Nie udało mi sie usunąć wszystkiego, klosz wygląda lepiej ale jeszcze nie tak jak bym chciał.. Dodatkowo w paru miejscach zrobiłem na tym kloszu rysy, jak z tego wybrnąć ? Powtórzyć cały proces jeszcze raz + FG500 i PF2500 ? Czy klosz tak jak lakier można 'przetrzeć' ?

 

Przede wszystkim zrób mniejsze odstępy w papierach. 800-1000-1200-1500-2000-2500-ew. 3000 i trzyj na krzyż. Tzn. 800 góra-dół, 1000 lewo-prawo, 1200 góra-dół, 1500 lewo-prawo itd.

Zobaczysz dzięki temu czy zatarłeś szlif po grubszym papierze.

A żeby przetrzeć lampę musiałbyś chyba założyć druciaka na szlifierkę...

Najważniejsza jest równomierność tarcia, stąd warto papierkować z klockiem, a nie ręką. Perwera :D:evil: Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dimer da rade mocno ubrudzonym felgą i da rade ogarnąć śruby od kół, chodzi mi o jakiś substytut kwasu do felg...?

Nie używałem co prawda dimera, ale kiedyś potraktowałem zaszczurzone felgi czymś co zwie się TENZI Truck i nieźle sobie radził... zostawił tylko trochę czarnych kropek od smoły lub z klocków. Aha.. nie rozcieńczałem go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek96, dokładnie jak kolega wyżej napisał. Zajrzyj do tematu z polerowaniem reflektorów wczoraj wrzuciłem zdjęcia z opisem sobie zobaczysz.

 

Capaz, ja mam BP od 3M ;) Różnica jakaś tam jest na korzyść 3M lepiej się prowadzi i bardziej można go ugiąć na wyprofilowanych elementach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest sens kłaść DJ Blue Velvet na wcześniej położony Coli 476? chciałbym uzyskać trwałość i ochronę jak po Coli natomiast look jak po DJ. Ewentualnie czy istnieje wosk załatwiający oba tematy na raz? :o z góry dziekuję za odp. p.s. pytanie zadane ponownie gdyż wyparowało z innego wątku... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wczoraj kanapę najbardziej standardową jaka może być na dzieloną.

Czy ktoś się orientuje co zrobić żeby rozruszać pas środkowy pasażera?

Po przełożeniu pasa do nowego oparcia nie chce się rozwijać, blokuje się, nie ma prawa - bo mechanizm nie jest niczym zablokowany, ale coś jest nie tak.

Nie mogę rozłożyć oparcia do pozycji pionowej, tak pas się zaciął, że dalej nie chce "popuścić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.