Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy wyżej polecają produkty od PB co możecie powiedzieć o POORBOY'S WHITE DIAMOND? (Black Hole wiele osób chwali). Mam białe auto więc zdecydowałem się ba WD. Prosze o porady jak stosować, aplikować oraz z jakimi produktami da dobry efekt końcowy.

 

śmiało brać, świetnie się aplikuje, podkręca faktycznie "look".

Ja dla zabawy kładłem jeszcze na to woski dodo i też się trzymał(jak na dodo :-] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przejadę DA panel Meg's UC i chcąc sfiniszować to Menzerną PP Ultra powinienem umyć auto po zastosowaniu UC ? Czy wystarczy jedynie IPA odłuścić ? Czy można nawet nic nie robić i jedną po drugiej ? Wydaje mi się, że albo IPA w celu oceny albo nic tylko chciałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z Was z zepsuciem się AG SRP ?

W buteleczce pasta zbiła się jakby w "glut" a po wierzchu pływa woda.

Wstrząśnięcie niewiele pomaga :/

 

Pytanie drugie: talerz BP od K2 jest w miarę OK jakościowo, czy inwestować w flexipads ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie kupiłem ten przedłużacz http://allegro.pl/show_item.php?item=4467781017 i szczerze mówiąc troszkę zgłupiałem w instrukcji od maszyny polerskiej jest napisane napięcie 230V/50 Hz a przy tym zasilaczu na wtyczce jest napisane 250V :dontknow: ma to jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysiu20, k2 jest ok

co do AG nie przegrzałeś albo nie przemroziłeś?

 

Przemrozić na pewno nie przemroziłem, a z przegrzaniem to :o

W szafie w pokoju kosmetyki trzymałem, ale jak ostre upały przyszły, to wyniosłem do garażu, gdzie temperatura wynosi około 20stopni.

 

SSR 2.5 też rzadki strasznie mi sie zrobił, ale reszta past i kosmetyków jest ok.

 

Dobrze, że koncówka bo mniej niż 100ml zostało.

 

Mam takie pytanie kupiłem ten przedłużacz http://allegro.pl/show_item.php?item=4467781017 i szczerze mówiąc troszkę zgłupiałem w instrukcji od maszyny polerskiej jest napisane napięcie 230V/50 Hz a przy tym zasilaczu na wtyczce jest napisane 250V :dontknow: ma to jakieś znaczenie ?

 

Wszystko ok, nie masz się co martwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przejadę DA panel Meg's UC i chcąc sfiniszować to Menzerną PP Ultra powinienem umyć auto po zastosowaniu UC ? Czy wystarczy jedynie IPA odłuścić ? Czy można nawet nic nie robić i jedną po drugiej ? Wydaje mi się, że albo IPA w celu oceny albo nic tylko chciałbym się upewnić.

 

Po co po UC lecieć finishem? Jeszcze jak UC na DA to już w ogóle.

Przeleć UC -> IPA i odświeżone. Z naciskiem na odświeżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem ale teraz nie mogę znaleźć instrukcji nakładania cleanera maszyną rotacyjną. Pomoże ktoś ?

 

Nie ma specjalnej filozofii... Robisz podobnie jak finish, do wypracowania cleanera:) Takie same ruchy zygzakowate pion-poziom.

Ilość przejazdów zależy od tego czym pracujesz :) Osobiście wole DA rozprowadzać Cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę z kolegą odświeżyć sobie auta. Pacjenci to audi A4 2006 granatowe i honda civic 97 srebna.

 

Mam : glinkę soft bilt hamber, szampony, dragon breath , autosmart tardis, collinite 476, scholl 17+ , gąbkę od sonusa, dresingi itp. Pożyczylem maszynę DA od szefa jakaś lipa ale zawsze lepsze to niż ręka , jest to autosmart twin head DA 350W. Do tego mam Orange compaund pads.

 

I teraz pytanie czy do tego zestawu lepiej dokupić pastę od scholla s3 plus pady scholl spider czy lepiej dokupić cleaner prima amigo i nałożyć go gąbka od sonusa ? Na wiecej kasy w tej chwili nie mam , kobita i tak mnie wykastruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co po UC lecieć finishem? Jeszcze jak UC na DA to już w ogóle.

Przeleć UC -> IPA i odświeżone. Z naciskiem na odświeżone.

 

No tak mam zamiar zrobić ale otrzymałem również podpowiedź aby zapodać i Menzerne PP Ultra.

 

Planuję pomarańczowym flexi zapodać tego UC. Mam nadzieję, że coś zdziała. Dzisiaj była fajna pogoda ale brak czasu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co po UC lecieć finishem? Jeszcze jak UC na DA to już w ogóle.

Przeleć UC -> IPA i odświeżone. Z naciskiem na odświeżone.

 

No tak mam zamiar zrobić ale otrzymałem również podpowiedź aby zapodać i Menzerne PP Ultra.

 

Planuję pomarańczowym flexi zapodać tego UC. Mam nadzieję, że coś zdziała. Dzisiaj była fajna pogoda ale brak czasu :/

 

Jakie auto chcesz tym UC podziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.