Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szybkie pytanie czy taki przedłużacz będzie dobry do polerki Krauss DB:

 

http://allegro.pl/polmark-przedluzacz-o ... 04421.html

 

Przedłużacz z wtyczką kątową i gniazdem

Kolor pomarańczowy

Napięcie znamionowe 250V,

Prąd znamionowy 10A

Rodzaj przewodu OMY 3x1,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czy któryś z forumowiczów z Nowego Sącza byłby w stanie poradzić gdzie można bezpiecznie umyć autko lub byłby w stanie udostępnić swoje podwórko z akcesoriami (odpłatnie oczywiście) bo człowiek przyjechał kawałek drogi a auto po trasie uwalone gorzej jak stół w TVNie?

Z bezdotyku oczywiście skorzystam jeśli nikt by się nie znalazł ale wiadomo na bezdotyku nie doczyści się wszystko do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ostatnie pytanko, krótko czyli mniej wiecej ile ? 3 tygodnie się to utrzyma ?

 

Myślałem jeszcze, żeby położyć na to Sonaxa extreme protect + shine lub Dodo Juice purple haze, wiec co wybrać ?

 

 

Za dużo tego, pierniczy się wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, dzięki. Pytam, bo dzisiaj brat dostał wycenę za Fiata 126p i wycena jest podana netto i brutto. A czy warto pisać odwołanie?? Dostaliśmy 1700zł za pas przedni, błotnik, zderzak i lampę. Sama robocizna to 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel niedawno kupił malucha za 30zl Heh i to jezdzacego choć jak to zwykle bywa w maluchach kupa rudej..

 

i?

 

[ Dodano: 12 Sierpień 2014, 22:18 ]

Dostaliśmy 1700zł za pas przedni, błotnik, zderzak i lampę. Sama robocizna to 1000zł.

 

za 700zł nie da rady kupić tych części? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z wytrzymałością wosków SV ? Oglądałem program Galileo i tam bylo wlaśnie o swissvaxie i ich człowiek mówił, że lakier jest zabezpieczony na 15 miesięcy... chyba chodziło im o Divine o ile dobrze pamiętam. A tak realnie to ile mniej więcej posiedzi powiedzmy mirage ? Concours mi zszedł po ok. miesiącu a z resztą nie miałem styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku czytam sobie temat o pianie aktywnej, ale pomimo tego, że niedawno zacząłem, to już widzę, że większość z Was preferuje Magi. Na ShowCarShine są dwie Magi i w związku z tym moje pytanie. Czy ta piana:

http://showcarshine.pl/920-autobrite-ma ... wosku.html

to ta sama co w dziale "testy" na forum oznaczona jako "Yellow"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.