Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy

-Glinka

-Megs UC

-PB Black Hole

-PB Natty's Red

jest dobrą kolejnością i dobrym wyborem jeśli chodzi o odświeżenie lakieru?

 

Tak. Choć zależy też od tego jakie to auto z jakim lakierem. Jeżeli będziesz miał twardy lakier to UC generalnie nie zrobi nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam czarny, Oplowski 20R, należący do bardzo miękkich, więc myślę, że UC coś tam zdziała.

 

A to spoko :) Tylko weź glinkę soft lub maksymalnie medium, ale wtedy ostrożnie.

Co do UC chcesz użyć? Tri color? A tak to BH + RED da świetny wet look :) krótko bo krótko ale będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się Was zapytać o to jak aplikować Finish Kare Pink Wax. Chodzi o to że wiele osób mówi iż przy FK wskazana jest podwójna warstwa w odstępie np 12 h. Tylko że nie mam możliwości garażowania auta przez te 12 h... Co wtedy? Zrobić szybkie płukanko na bezdotyku, osuszyć i aplikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tester PB BLACK HOLE o pojemności 118 ml starczy na jeden raz na średniej klasy sedana ??

 

[ Dodano: 14 Lipiec 2014, 12:09 ]

[A tak to BH + RED da świetny wet look :) krótko bo krótko ale będzie :mrgreen:

Taki zestaw naprawdę krótko wytrzymuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torrence

 

Kolego mam ten sam lakier przy swoim passacie i też swirle widoczne są tylko w pełnym słońcu także nic z nim nie robiłem. Położyłem właśnie prime i natty's na to i błyszczy się jak nie wiem :) co go krycia swirli to mam mieszane uczucia, ale na moje oko jest ew. ten 1% więcej do szału, ale do zadowolenia to jeszcze dalekooo :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tester PB BLACK HOLE o pojemności 118 ml starczy na jeden raz na średniej klasy sedana ??

 

powinien Ci starczyć na co najmniej 3 razy a nawet więcej ;)

 

Taki zestaw naprawdę krótko wytrzymuje ??

 

miesiąc do dwóch powinno posiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.