Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Krzywe tarcze. Jakbyś miał je od nowości to mógłbyś powiedzieć, że sa proste. A w Twoim przypadku to loteria. Ktoś mógł nimi wjechać w kałużę po ostrym hamowaniu i mogły sie zwichrować.

 

Albo któraś felga może mieć wgniota np, lub być krzywa. Znam to z autopsji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, szybkie pytanie :)

myślałem nad pełną korektą trzech etapach Menzerny, ale lakier nie jest zniszczony. i myślę nad Meguiar’s UC + VP Achilles Prep + Collinite 476s

lub jaki środek polecacie one step?

oraz czy VP AP będzie dobry pod 476c?

za odpowiedz z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam dlaczego mi bije kierownica bo to wiem. Bije bo jedna tarcza jest delikatnie krzywa i mam dylemat czy oddać do toczenia czy wymienić na nowe.

Toczenie 50zł szt, sensowna tarcza 160zł szt.

 

ja jak kupiłem tarcze używane (około 10kkm jak nowe) razem z większymi zaciskami to od razu przetaczałem i było wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś lepszego do ręcznej zabawy megsem UC niż flexipad?

 

Tylko tricolor :good:

 

[ Dodano: 10 Lipiec 2014, 02:28 ]

Witam, szybkie pytanie :)

myślałem nad pełną korektą trzech etapach Menzerny, ale lakier nie jest zniszczony. i myślę nad Meguiar’s UC + VP Achilles Prep + Collinite 476s

lub jaki środek polecacie one step?

oraz czy VP AP będzie dobry pod 476c?

za odpowiedz z góry Dzięki

 

Jakie auto i zdjęcie lakieru to się okaże, czy UC coś ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam dlaczego mi bije kierownica bo to wiem. Bije bo jedna tarcza jest delikatnie krzywa i mam dylemat czy oddać do toczenia czy wymienić na nowe.

Toczenie 50zł szt, sensowna tarcza 160zł szt.

 

ja jak kupiłem tarcze używane (około 10kkm jak nowe) razem z większymi zaciskami to od razu przetaczałem i było wszystko ok ;)

 

Jednak oddałem do toczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuję więcej niż 4300 ;) ale jak będzie 4500, 4800, ale z pewnego miejsca to nie będę rozpaczał ;) Nie chcę kupić podróbek, bo nie mam czasu i ochoty na udowadnianie, że sprzedający jest oszustem ;)

Jak macie sprawdzonych dostawców, to śmiało ;) póki co tylko intercars chodzi mi po głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo33, z ciekawości puść PW co to jest ;)

 

[ Dodano: 10 Lipiec 2014, 16:01 ]

Zadzwoniłem do sprzedawcy z allegro, który ma Philipsy, Osram i te Prime. Pogadałem, wziąłem Philipsy, mam nadzieję, że będą OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma być na cacy to jedyna odpowiedź - zdjąć i pomalować, a jeśli tylko na chwile poprawić wygląd i pozbyć się krwistej rudości to potraktuj to nierozcieńczonym Aluxem, który bardzo skutecznie niweluje powierzchniowe naloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.