Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po każdym deszczu mój czarny Golf wygląda tragicznie.. deszcz zostawia po sobie widoczny brud, ale widziałem ostatnio czarne audi, musiało być porządnie nawoskowane, krople deszczu na nim wyglądały całkiem inaczej, a potem auto nie wyglądało na brudne po wyschnięciu.. jaki wosk polecacie do czarnego lakieru? Z tego co wiem to nie jest metalik tylko zwykły czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarolinho, powiedz lepiej ile chcesz przeznaczyć na niego :) czy chcesz aby był wytrzymały kosztem wyglądu czy maksymalny wet look, z tych typowych do czarnego poorboy's red albo jakis sampler od dodo dedykowany do ciemnych lakierów :) pozatym zależy wszystko jaki deszcz pada, u mnie czasem zostają zielone zacieki, tym bardziej możesz mieć brud od wiatru ktory unosi kurz i osiada na kropeklach one zasychają i auto nie wygląda dobrze. Podstawa to dobre mycie glinka cleaner i wosk taka kombinacja musi się sprawdzić gdzie jak masz zakurzone auto wystarczy przelecieć na bezdotyku samą woda

 

[ Dodano: 8 Maj 2014, 11:37 ]

Maciej WTN, moje zdjęcia przy użyciu takiej latarki z tym że z lepszym akumulatorem o większej pojemności

H8G5p0wWZr05aoeFO5RWsFpd3mYA2n0RCOHJ_ujj_lQ=w276-h207-p-no

nJ7-FRc8dd9zfsTCXMqVkyQ5llw0lBJk_r7T3UGlriE=w276-h207-p-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie- kupilem nowe opony z oponeo, maja niecaly rok. Umylem je najpierw apc 1:4 jednak nie ruszylo to fabrycznego zabezpieczenia- gumy kropeluja jak wsciekle i to by mi pasowalo, gdyby nie nierownomierny, szary balot na bokach opony. Probowalem to domyc surfexem i tenzi truckiem, oba w zabojczym stezeniu i zadnego wrazenia na oponkach to nie robi. Jakies pomysly jak to sciagnac? Moze po prostu pojezdzic troche i poczekac az tajwanski specyfik sam zejdzie? Gumy to Nankang :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być niezły dresing! Trzeba podpytać skośnych co za kwarce kładą ;):mrgreen:

 

 

Uwierz mi, ze sie bardzo zdziwilem jak szorowalem szczotka z tenzi truckiem w rozcienczeniu 1:1 a po splukaniu woda uciekala jak na swiezutkim wosku na lakierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie raz potrzebuję coś na szybkie akcje, gdy nie mam czasu na woskowanie po myciu a potrzebuję na szybko psiknąć czymś na lakier i się zastanawiam, czy wybrać K2 Spectrum czy Sonax BSD? Dodam, że fajnie by było, jakby nie zjechało po pierwszym deszczu.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoon, nie używałem K2, ale nie wydaje mi się, żeby był to jakiś długodystansowiec. A BSD? Toć to już legenda :mrgreen: Spokojnie poleży ponad miesiąc, proszki na myjni mu nie strasznie, nic tylko psiukać 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Auto Finesse Rejuvenate nada się pod wosk 1000P ? Czy pomiędzy stosować IPA ? :)

 

I drugie pytanie, czy polerką DA i UC dużo lakieru VW zdejmę (jestem ciekaw ile mniej więcej takich polerek mogę zrobić) ? Od kiedy mam polerkę (4dni) codziennie poleruję po jednym elemencie (z braku czasu), lakier jest w dobrym stanie, bardzo mało rys, ale jak już się jakaś trafi, to ciężką ją usunąć.

 

Poleruję tak:

 

1. spryskuję delikatnie pad wodą

2. nakładam 4 groszki UC na pad

3. odciskam na elemencie

4. 2 bieg w ramach rozprowadzenia

5. na 4 biegu kilka przejazdów

6. wrzucam 6 bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.