Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale zaryzykuję :o , jestem z Kudowy Zdroju, bardzo bym chciał sam sobie wypolerować swoje autko ale co do lakieru nie mam żadnego doświadczenia, czy ktoś kto mieszka w okolicy i w najbliższym czasie będzie mył, czyścił od A do Z swoje z zewnątrz auto i zaprosiłby mnie na taki pokazik to ja chętnie bym sobie popatrzył jak to robi ? Nie będę przeszkadzał , obiecuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Szukam na wiosnę kogoś w Radomiu lub okolicach kto po "koleżeńsku" ale oczywiście za opłatą podjął by się zrobienia lekkiej korekty (nie musi być cud miód) na czarnym Bmw E39. Ręcznie tri kolorem + UC ja nic nie zdziałam a maszyny nie posiadam a jednak oprócz dobrego blasku i maskowania rysek chcę by troszkę ich zniknęło.

 

Sam mógłbym przygotować lakier (likwidacja smoły, IronX, glinka etc.) oraz mam też sporo kosmetyków, wosk, swoje MF itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale zaryzykuję :o , jestem z Kudowy Zdroju, bardzo bym chciał sam sobie wypolerować swoje autko ale co do lakieru nie mam żadnego doświadczenia, czy ktoś kto mieszka w okolicy i w najbliższym czasie będzie mył, czyścił od A do Z swoje z zewnątrz auto i zaprosiłby mnie na taki pokazik to ja chętnie bym sobie popatrzył jak to robi ? Nie będę przeszkadzał , obiecuję :)

 

Kolego tu proponuje Ci poszukać jakiejś firmy detailingowej w okolicy i podjechać i myśle ze jeżeli zapytasz czy mógłbyś podejrzeć to nie bedzie to problemu dla nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytasz czy mógłbyś podejrzeć to nie bedzie to problemu dla nikogo

 

No nie wiem... ja mając taką działalność lub inną wąsko specjalizującą się firmę nie chciałbym aby ktoś patrzał mi na ręce za darmo... Jak już to po zleconej usłudze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Użyłem szukajki ale niestety nie znalazłem odpowiedzi.

 

Problem - Przypalona folia na tłumiku motocykla. Z rok temu przyczepił mi się kawałek czarnej folii do tłumika. Oczywiście zauważyłem to dopiero po 30 minutach kiedy foli zamieniła się w czarną spieczoną skwarkę. Zdrapałem ile się dało, jednak trochę na nierdzewce zostało.

 

Pytanie - czym to usunąć? mechanicznie? chemicznie ? jakieś konkretne środki ?

 

Z góry dziękuję za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, wiadomo, że miękkie, ale to też niektóre są lepsze i gorsze dlatego pytam.

Żółta Flexi na przykład, ktoś gdzieś pisał, że ona jest nawet trochę za twarda pod cleaner (niestety w rękach nigdy nie miałem więc nie mogę się wypowiedzieć). Są jeszcze pady karbowane, honey (urban), hexy i płaskie dlatego mam mętlik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytasz czy mógłbyś podejrzeć to nie bedzie to problemu dla nikogo

 

No nie wiem... ja mając taką działalność lub inną wąsko specjalizującą się firmę nie chciałbym aby ktoś patrzał mi na ręce za darmo... Jak już to po zleconej usłudze

 

tego się obawiam najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.