Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam opytanie do tych z Państwa,którzy znaja produkty Meguiars. Czy wszystkie ich pasty UC,101,105,205 mają fabrycznie zaklejone butelki- taka folią jak smietana? Kolega kupił gdzies u lokalnego polermistrza 105 oraz 205 i obie butelki nie były zaklejone pod nakrętką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mycie bardzo brudnego auta (dużo piasku), bez prewasha, marketową rękawicą na dwa wiadra, szamponem shinnygarage. Może znacząco skrócić żywotność FK1000. Wosk położony 3 tygodnie temu na DG652 i IPA. Kropelki nie regularne.

Czy dużą ilością piasku w rękawicy można zniszczyć wosk?

Czy prewash jest jest wymagany przy bardzo brudnym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, A jeśli uważał bym na uszczelki i plastiki oraz miał czysty aplikator ?

 

Też raczej nie :?

 

A nie lepiej kupić Sonaxa BSD, albo jak ma być coś bardziej w stronę prawdziwego wosku, choć ten produkt nim nie jest to proponuje "Einszett Hartglanz", cena śmieszna, aplikacja banalna i ścieranie również spoko. A na pewno te dwa produkty nie ustępują woskowi Mothersa, a śmiem twierdzić, że aplikacja będzie szybsza i wygodniejsza i bez żadnych "ceregieli" z wiertarko-wkrętarko-nie wiadomo czym 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A nie lepiej kupić Sonaxa BSD, albo jak ma być coś bardziej w stronę prawdziwego wosku, choć ten produkt nim nie jest to proponuje "Einszett Hartglanz", cena śmieszna, aplikacja banalna i ścieranie również spoko. A na pewno te dwa produkty nie ustępują woskowi Mothersa, a śmiem twierdzić, że aplikacja będzie szybsza i wygodniejsza i bez żadnych "ceregieli" z wiertarko-wkrętarko-nie wiadomo czym 8-)

 

+1

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram opinie, może ktoś się zna.

Chcę lakierować całe auto, jest kilka miejsc do naprawy i tam pójdzie podkład pod bazę oczywiście, ale czy na zdrowych elementach też trzeba kłaść podkład przed ponownym lakierowaniem czy wystarczy zmatowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opytanie do tych z Państwa,którzy znaja produkty Meguiars. Czy wszystkie ich pasty UC,101,105,205 mają fabrycznie zaklejone butelki- taka folią jak smietana? Kolega kupił gdzies u lokalnego polermistrza 105 oraz 205 i obie butelki nie były zaklejone pod nakrętką.

 

Czy wszystkie to Ci nie powiem, ale moje UC było zaklejone. Biała taśma z jakimiś znaczkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, Dzięki :) W takim razie będę bawił się aplikatorem megs'a i woskiem naturalnym Lusso Oro- tester 59 ml . Czy moze polecacie jeszcze jakiś inny dobry wosk tak do 50-60zł za tester oczywiście .

Zakupy będę robił tutaj -> http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... nauba.html wosków jest 88 rodzai , jak dla mnie wosk to wosk , ale wiadomo że różnią się od siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, Dzięki :) W takim razie będę bawił się aplikatorem megs'a i woskiem naturalnym Lusso Oro- tester 59 ml . Czy moze polecacie jeszcze jakiś inny dobry wosk tak do 50-60zł za tester oczywiście .

Zakupy będę robił tutaj -> http://www.pielegnowacaut...k-carnauba.html wosków jest 88 rodzai , jak dla mnie wosk to wosk , ale wiadomo że różnią się od siebie .

 

Finish Kare 1000 Hi-temp. W tej cenie ogarniesz co podałeś ;) Do felg również się nada :)

 

Dobre rozwiązanie :good:

 

Albo troszeczkę dozbierać albo z "szwagrem" się złożyć i kupić coś na dłużej Megs 16, FK duża pucha, Z Detail :-] , Nattys, Coli - jest w czym wybierać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by coś będe miał Megsa #16 do sprzedania za nie długo. Kupiony chyba pół roku temu, mogę go zważyć, ale nawoskowane może 3-4 samochody więc ubytek kilku gram. Puszka nie porysowana, nie pognieciona :)

W sumie to będzie na giełdzie za nie długo, żeby nie zaśmiecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.