Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy filtr powietrza Pipercross (gąbkowy zamiennik ori) mogę wyczyścić surfexem np. 1:10, 1:20? Wydaje mi się, że nic strasznego się nie stanie ale wolę zapytać bo może ktoś to robił? Oczywiście olejek do filtra mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy filtr powietrza Pipercross (gąbkowy zamiennik ori) mogę wyczyścić surfexem np. 1:10, 1:20? Wydaje mi się, że nic strasznego się nie stanie ale wolę zapytać bo może ktoś to robił? Oczywiście olejek do filtra mam :)

 

Ja swoją wkładkę k&N czyszczę zestawem jakcy sport (tańszy niż zestaw dedykoany k&n) i myśle, że taki zestawik (olejek + preparat do czyszczenia) byłby optymalny, wg mnie apc w małym stężeniu nie powinno mu zaszkodzić, jednak wole czyszczenie i konserwację dokonać preparatami stworzonymi z myślą o właśnei takich czynnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senz co to za lakier ?! :shock:

 

Mam problem z żółtą, karbowaną gąbką 3M. Z zewnątrz czysta, wewnątrz ma pełno drobnych, czarnych paprochów. Niby nie czuje sie ich i sie nie sypią, ale troche boje się z tym podchodzić do lakieru. Obstawiam, że ktoś jechał nią w dolnych partiach drzwi, gdzie był asfalt. Wie ktoś czym spróbować to usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, przerobiłem marolexa na pianownice już sporo czasu temu ale denerwuje mnie fakt, że raz to psika dobrze, raz lipa, cały czas musze wymieniać te filce. Czy jeśli kupie tą dłuższą lance i dam filce glorii to też będzie trzeba tyle kombinować ? czy wystarczy wypłukać filce i tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- niebawem będe aplikował Zaino Z2, jesli chodzi o cleaner to mam na stanie DJ Microprime, na stronie pisze że nadaję się pod wosk i pod Sealant, nie będą się gryzły ? czy lepiej dać np Tough Prep ?

 

podpowie ktoś ? bo czas mnie goni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.