Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Yasiek Się pomaluje i będzie git ;)

 

Im lepsza marka tym lepiej zabezpieczone, Audi poza blachą obkleja przednie szyby i zostaje okienko strzelnicze dla kierowcy bo jeszcze nie wpadli na to żeby całego zakondonić i by przez otwarte drzwi patrzeć gdzie się jedzie :D

 

Ps. Nawet Tat-y potrafią po zaklejać, tylko poco ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W zasadzie mam nie jedno nawet krotkie pytanie :)

1. Czym aplikować AF Tripple? Mikrofibrą, czy jakimś aplikatorem?

2. Jak trzeba wypracowywać AFT?

3. Jaki na to wosk później położyć taki zimowy?

I teraz z imnej beczki. Mam na szybie przedniej, dachu, podszybiu plastikowym i masce ślady po płynie do spryskiwaczy takie jakby benzyna na wodzie takie tęczowe, co z tym zrobić? Z szyby zejdzie Auto Glymem? I czym z reszty?

I kolejne :D Auto to ford mondeo mk2 taki z jajowatym grilem z przodu i ten gril to jest jakiś taki plastikowy chrom, czy Autosolem to odświeżyć czy jak? Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładałem AF Tripple na Megankę i powiem Ci, że najlepiej aplikatorem ale nie tym żółtym słoneczkiem - za delikatny jest. Najlepszy byłby chyba TRICOLOR GERMAN. Wypracowujesz go do zniknięcia z lakieru - później polerujesz mikrofibrą. Na zimę najlepiej połóż na to FK Hi-Temp 1000p - ja zamierzam właśnie tak przygotować Megi do zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że lakierniki w przypływie swej życzliwości umył mi samochód zmywając z niego wosk :| Kropelkowanie zostało tylko na dachu. Wystarczy jak podjadę na bezdotykową, osuszę i nałożę od nowa ultimate polish (dobrze by było czy mogę sobie darować?)+wosk?

 

[ Dodano: 28 Wrzesień 2013, 11:26 ]

Coś mi się zdaje, że lakierniki w przypływie swej życzliwości umył mi samochód zmywając z niego wosk :| Kropelkowanie zostało tylko na dachu. Wystarczy jak podjadę na bezdotykową, osuszę i nałożę od nowa ultimate polish (dobrze by było czy mogę sobie darować?)+wosk?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Glorią. Po nabiciu ciśnienia leci z niej piana może przez 5-10 sekund i później cisza. Wydawało by się, że trzeba dopompować, ale jak podniosę zabezpieczenie przed wysokim ciśnieniem to ucieka bardzo dużo powietrza. Coś się zepsuło czy uszczelki już są do wymiany. Od samego początku strasznie krótko leciała piana a teraz to prawie wcale. Mam ją około roku, używana była niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy do zimowego przygotowania lakieru sprawdzą się 2-3 warstwy (w odstępach kilku godzin) wosku nattys blue (który aktualnie posiadam) czy lepiej użyć finish kare 1000p (którego musiałbym kupić) ?

pytam bo chciałbym skorzystać z dzisiejszej i jutrzejszej ładnej pogody :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.