Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie mam pytanie. Na chwilę obecną nie mam możliwości przeprowadzenia pełnej korekty. A że dziś jest weselicho w rodzinie chciałbym żeby samochód jako tako się prezentował.

Zaraz po umyciu chciałbym użyć ultimate quik detailer- da to jakieś efekty? Zaznacze że samochód był malowany początkiem roku.

Pełną korektę chce zrobić w przyszły tygodniu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Olej ma to do siebie,że włazi w strukturę,więc musisz to odciągnąć jakoś niestety,ja używałem jakiegoś środka do czyszczenia kostki z plam po oleju,nawet dawał radę,tylko chyba z 12 h musi leżeć bez wody,więc teraz ciężko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem,że całkiem to się tego nie oczyści ale tak z grubsza.

A odciągnać to by można było odkurzaczem piorącym,heh Ciekawe czy proszek Karchera RM760 by to ruszył.

Mamy przed blokiem/garażami nową kostkę i jakimś starociem gość nakapał i brzydkie plamy zostawil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. W moim autku poprzedniemu właścicielowi coś się wylało na wnętrze, i zostawiło wżery na listwach ozdobnych w kolorze srebrnym. Nie usuwa tego nic, nawet ścierna pasta, więc postanowiłem pomalować jedną ze zniszczonych listew. W tym celu przemyłem ją ipą i żery zeszły, jednak razem z farbą :D Postanowiłem zamówić na allegro komplet oklein 3d samoprzylepnych w kolorze czerń fortepianowa. Macie doświadczenia z czymś takim? warto wydać na to 225zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moglibyście polecić do uzyskania połysku na elemencie pomalowanym sprayem (bezbarwny również został nałożony spray'em)? Użyłem pasty Menzerna P2000 i dwóch padów, najpierw finishing pad, później polishing, udało się usunąć chropowatą powierzchnię ale lakier jest matowy.

Wiadomo, że po malowaniu sprayem nie osiągniemy takiego efektu jak po malowaniu porządnym sprzętem, ale coś na pewno można "podreperować" tylko czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie doświadczenia z czymś takim? warto wydać na to 225zł ?

Gdybym mial kupowac za tak kase okleine to bym odpuscil i oddal do lakierowania, w zaleznosci od ilosci listew moze wyjsc troszke drozej ale co lakier to lakier;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.