Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miał ktoś do czynienia z ta maszyna: Maszyna rotacyjna Liquid Elements Storm S2000? Warta tych pieniędzy ? Mam już DA ale potrzebuje rotacje w miarę tania.

 

Ja taką posiadam i mogę ją polecić, z tym, że niestety oryginalne szczotki do niczego się nie nadają, należy je od razu wymienić na te makity, stabilizacja działa i jest soft start. Myślę, że za tą cenę nie ma konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem w trakcie korekty jeszcze dziś coś mogę domówić....

 

Potrzebuje ultra, hiper, mega miękki pad 150mm

 

Wykańczam monzerną SF 4000 na FLEXIPADS BLADE CZARNA FINISHING i to jeszcze nie to.

Są jeszcze gdzie nie gdzie malutki ryski :o

 

Jakie rady i propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na forum nadal jest gdzies temat odnosnie wyceny czesci samochodowych jednej z firm nie pamietam czy to byl partenr forum czy tez nie, ale nie moge teraz znalezc tego watku ? A moze ktos ma namiary na zaznajomiony sklep z zarowkami ksenonowymi ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z karcherem. Wczoraj po podłączeniu zaczał mi dziwnie pulsacyjnie przerywać, aż czuć było na wężu jak pulsuje. Ciśnienie daje ale jakby troche mniejsze niż zazwyczaj. Pomyslałem że to jego koniec, aczkolwiek z ciekawości załozyłem inna dysze i zaczał chodzić normalnie. Mozliwe że dysza jest przytkana czy coś ? mam nadzieje że da się ją dokupić w miare rozsądnej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na forum nadal jest gdzies temat odnosnie wyceny czesci samochodowych jednej z firm nie pamietam czy to byl partenr forum czy tez nie, ale nie moge teraz znalezc tego watku ?

to był partner o nicku Autohity24 i tak też wpisz w wyszukiwarkę, bo go już nie ma, dobre ceny ma, sam od niego kupowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z karcherem. Wczoraj po podłączeniu zaczał mi dziwnie pulsacyjnie przerywać, aż czuć było na wężu jak pulsuje. Ciśnienie daje ale jakby troche mniejsze niż zazwyczaj. Pomyslałem że to jego koniec, aczkolwiek z ciekawości załozyłem inna dysze i zaczał chodzić normalnie. Mozliwe że dysza jest przytkana czy coś ? mam nadzieje że da się ją dokupić w miare rozsądnej kasie

 

Pewnie dysze masz przytkaną miałem podobnie z myjka PArkside nie dawało ciśnienia na jednej z lanc jak masz taki szpikulec metalowy do dyszy to nim poprostu przetkaj wylot z dyszy powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpikulca nie mam, znalazłem na allegro lance za 50 zł, więc chyba jestem zmuszony zakupić

 

edit: znalazłem lance z 3 stopniową regulacją, warto się w to bawić ? obecnie mam zwykłą z płaskim strumieniem bez regulacji, tamta jest droższa ale ma funkcje 'podawania chemii" nie wiem czy to coś warte, dodam że mam małego karchera z serii K2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal, może i masz przytkaną dyszę ale warto też sprawdzić ciśnienie wody. U mnie jak mam słabe ciśnienie w kranie to karcher zachowuje się podobnie :o

 

to nie ciśnienie, na innej lancy jest ok, pocuduje igłą jak nie pomoże to kupie lance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym zabezpieczyć gumowe dywaniki ? 303 aerospace ? ;)

 

Całkiem dobry pomysł... do momentu aż nie trafisz na deszczową pogodę, wtedy dressing zejdzie. ;)

 

Wszystko inne czego próbowałem, niestety jest śliskie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koch chemie nano magic plast care, jako jedyny bardzo ładnie odżywia dywaniki i nie jest ani trochę śliski

 

motyla noga, a miałem już nie kupować kosmetyków w tym roku :D:kox:

 

Dzięki kamil ;)

 

[ Dodano: 28 Sierpień 2013, 21:54 ]

Kurde, mały cytat ze strony jednego z partnerów:

 

Pielęgnuje i chroni wszelkie tworzywa sztuczne w obszarach zewnętrznych (elementy samochodów, opony).

Zastosowanie: Nałożyć produkt na czystą gąbkę, nakładać równomiernie na powierzchnię i odczekać do całkowitego wyschnięcia. Ewentualnie polerować miękką ściereczką. Nie stosować do powierzchni, dla których śliskość jest niepożądana.

 

:dontknow:

Kamil, Może masz jakieś dziwne dywaniki :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.