Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam chciaem zapytac bo znalazłęm w sklepie wax paradise lare epl11 za 450zł. Widziałem że tego sklepu na forum nie ma albo zle szukam ale ciekawi mnie cena dlaczego tak tanio. Czyżby jakies maszyny 2 gatunek? Kupował ktos w tym sklepie? http://www.waxparadise.pl/produkt,Lare-EPL-11,6558.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq631, Ten sklep jest na forum od dawna. Czemu taka cena? Może zapytaj samego sprzedawcy. Z tego co zauważyłem jest szczery.

 

[ Dodano: 1 Sierpień 2013, 18:43 ]

Deep Crystal Polish – politura i po sprawie...

 

politurą po wosku???? :idea::idea::idea::idea::idea:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciaem zapytac bo znalazłęm w sklepie wax paradise lare epl11 za 450zł. Widziałem że tego sklepu na forum nie ma albo zle szukam ale ciekawi mnie cena dlaczego tak tanio. Czyżby jakies maszyny 2 gatunek? Kupował ktos w tym sklepie? http://www.waxparadise.pl/produkt,Lare-EPL-11,6558.html

To jest sklep mojego brata. Na rynku detailingowym jest od samego początku, sklep prowadzi od stycznia 2010r. i był jednym z pierwszych sklepów o tej tematyce w Polsce. Możesz śmiało kupować i bez obaw.

 

Maszyny są pełnowartościowe, nowe, z gwarancją, prosto od Lare. Niska cena wynika z tego, że jest to wyprzedaż tych maszyn, stąd cena promocyjna. Wystarczy zadzwonić/napisać do sklepu, aby uzyskać odpowiedź :)

 

Ten sklep jest na forum od dawna.

Nie jest. Był ale jak mnie pamięć nie myli to zniknął po pewnej "aferze" :idea:

Na forum cały czas jest. Z działu Partnerów Forum został wykluczony po tych słowach do Administratora forum (prywatna wiadomość):

Zastanów się nad nadużywaniem swojej władzy. Zamykasz usta każdemu, kto myśli INACZEJ od Ciebie. Masz mocno despotyczny charakter.

I odpowiedź Administratora (CleanerFreak):

Z przykrością informuję, iż Twój status Partnera Forum został zmieniony.

Konta zostały usunięte, a pieniądze zostały przelane.

A wszystko się zaczęło od tego posta: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ht=#359972

 

I to tyle z "afery". Każdy niech sam wyciągnie wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

po prickborcie(musialem nie domyc gdzies pozostalej chemii) zostaly mi biale slady na plastikach np. klamka. Probowalem APC Nielsena w niskim stezeniu(jak do wnetrza) i nie chce zejsc.

Czym to mozna potraktowac i da rade tak zrobic, zeby nie naruszyc nalozonego wosku, czy przy nastepnym woskowaniu dokladnie domyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Duragloss, pozwoliłeś sobie na wklejenie prywatnej korespondencji, której jak rozumiem nie byłeś adresatem ani odbiorcą.

Czy takie działanie nie jest aby że niezgodne z prawem?

Czy spytałeś co na to WaxParadise i CleanerFreak?

Nie obawiasz się podjęcia przeciwko sobie, czynności prawnych? :o:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duragloss, pozwoliłeś sobie na wklejenie prywatnej korespondencji, której jak rozumiem nie byłeś adresatem ani odbiorcą.

Czy takie działanie nie jest aby że niezgodne z prawem?

Czy spytałeś co na to WaxParadise i CleanerFreak?

Nie obawiasz się podjęcia przeciwko sobie, czynności prawnych? :o:o:o

Wiadomości przekazał mi mój brat i mam prawo je opublikować. bo niby skąd mam te prywatne wiadomości? A ponadto co Ciebie to interesuje? Wszędzie musisz wtykać swojego nosa? Nie masz swoich spraw, tylko żyjesz innymi? To się zajmij oglądaniem telenowel jak stare baby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Duragloss, widzę że poziom wypowiedzi jest u Was rodzinny - rodzinnie niski :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Życzę Ci żeby Twoją interpretację przepisów prawa, podzielała administracja forum KA ;)

Idę zgodnie z Twoją sugestią oglądać jakąś telenowelę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Jeżeli posiłkujecie się swoją znajomością prawa to trzeba to prawo poznać. User Duragloss nie popełnił żadnego przestepstwa ,podał linka do tematu ,podał fragment wypowiedzi na PW za zgodą jej autora. O ile dobrze czytam podał wyłącznie fragment wypowiedzi swego brata a nie innych osób. Natomiast strona do której podał linka nie jest stroną PW i nadal istnieje jako ogólnodostępna.Cóz więc naruszył? Jaki przepis?

A poza wszystkim. Sklep WaxParadise był znanym na forum sklepem.Ja z przyjemnością czytałem wypowiedzi Pana Sebastiana nawet wtedy,gdy robiłem zakupy w innym sklepie.

I nagle z dnia na dzień sklep zniknał z forum. Tez kiedyś pytałem,czy ten sklep nadal funkcjonuje. Czy można sie umówić tak,że spory między partnerami handlowymi nie będą powodowały zamieszania wśród klientów? W końcu to forum dla nich istnieje.Chyba,że coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, Duragloss, ja zadam teraz krótkie pytanie :-] i oczekuje krótkiej odpowiedzi :kox:

po jasną cholibkę sie tak punktujecie ? :wallbash:

sam korzystam z środków DG i jestem mega zadowolony z ceny i skuteczności ( inne środki też używam proporcjonalnie :ad: i też jestem mega zadowolony :) )

Przedstawiciele DG rzeczywiście idą po bancie i sam z ich stanowiskiem i podejściem się nie zgadzam :acute: co nie zmienia faktu że środki mają :good:

Z drugiej strony po chuchu odpowiadać na głupie wypowiedzi ( do tego służą bany :P) nie wiem czy to mało jak ktoś dostanie punkt , dwa , trzy albo i pięć :? są odpowiednie narzędzia na forum i forum z nich skutecznie korzysta , nakręcanie spirali powoduje skutki jak w przypadku DG a potem tacy młodzi stażem jak ja na forum się dziwią że jest taki sklep i to nie jeden z takimi cenami :o

Ciekawe czy ktoś odpowie krótko :D a najlepiej niech przemysli i nie przyczynia się do ograniczania informacji na forum :D

KA ruless :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.