Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

jak zrobić napis na samochodzie? chodzi mi o litery, żeby wyciąć w czymś, nakleić, a później sprayem. to stary samochód, więc jak najtaniej potrzebuje. w czym takie literki wykonać, żeby później je wyciąć?

Folia szablonowa - wycinasz na ploterze co ci się podoba, przyklejasz na auto po malowaniu odklejasz i gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W1Michal, na gołym lakierze bez wosk trzyma się super aż do mycia ręcznego, po myciu ręcznym trochę słabnie ale dalej jest :good::)

 

na lakierze z woskiem jakimkolwiek trzyma się lepiej :)

 

Dostałem kiedyś próbkę i stał się on od razu jednym z moich ulubionych produktów za MEGA zapach, za przyciemnianie lakieru i śliskość/gładkość jaką po sobie pozostawia oraz za to, że można nim psikać w słońcu - oczywiście z umiarem, nie na lakier, którego nie możemy dotknąć, bo jest taki ciepły ;)

 

Dzisiaj zakupiłem dużą buteleczkę i będzie zawsze miał miejsce w moim arsenale :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko. Ostatnio prałem swój samochód odkurzaczem piorącym. Najpierw prespray środkiem od Temachem do prania tapicerki, chwile odczekane, później Karcher Puzzi 100 i chemia rm 760 czyli taki standard. I problem w tym, że fotele są z takiego dziwnego materiału, jakiś syntetyk chyba dziurkowany. Ogólni było jechane odkurzaczem z chemią, a na sam koniec odkurzacz zalany samą ciepłą wodą i na prawdę konkretnie wypłukana cała chemia (przynajmniej tak mi się wydaję). I problem w tym, że ostatnio położyłem zimne piwo na tym wypranym fotelu i później wyszła piękna plama? Po prostu oblamówka butelki i środek tak jak leżała. I moje pytanie jest takie. Czemu się tak dzieje? Czy na każdym materiale takie cuda się będą dziać, czy ja coś zrobiłem źle? Wiadomo, teraz i ogólnie staram się nie kłaść takich rzeczy na fotelach, ale nieraz położy się coś ciepłego, zimnego i plama... Dodam, że boczki foteli są z weluru i nic się takiego nie dzieje. Jak auto wyschło było idealnie, nie wyszła żadna plama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal, na gołym lakierze bez wosk trzyma się super aż do mycia ręcznego, po myciu ręcznym trochę słabnie ale dalej jest :good::)

 

na lakierze z woskiem jakimkolwiek trzyma się lepiej :)

 

Dostałem kiedyś próbkę i stał się on od razu jednym z moich ulubionych produktów za MEGA zapach, za przyciemnianie lakieru i śliskość/gładkość jaką po sobie pozostawia oraz za to, że można nim psikać w słońcu - oczywiście z umiarem, nie na lakier, którego nie możemy dotknąć, bo jest taki ciepły ;)

 

Dzisiaj zakupiłem dużą buteleczkę i będzie zawsze miał miejsce w moim arsenale :good:

 

 

czyli na nawoskowanym aucie trzyma się lepiej jak na gołym lakierze ? jakim cudem to ja nie wiem, myslałem że wszystko co położone na wosk momentalnie zjedzie. Ciekawe ile wytrzymuje stosując po nim ultimate detailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na nawoskowanym aucie trzyma się lepiej jak na gołym lakierze ? jakim cudem to ja nie wiem, myslałem że wszystko co położone na wosk momentalnie zjedzie. Ciekawe ile wytrzymuje stosując po nim ultimate detailer

 

Jak każdy wosk w sprayu, sam działa ok, ale jak ma pod sobą inny wosk to się łączą i kropelkowanie utrzymuje się dłużej ;)

 

Woski w sprayu (poza sonaxem) nie są mistrzami trwałości, to przyjemne przerywniki między normalnym woskowaniem, takie lepsze QD - przynajmniej ja to tak traktuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.