Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tenzi Car Stone - Skoncentrowany preparat w żelu do usuwania nalotów mineralnych, pyłów cementowych, wapiennych oraz plam pochodzenia nieorganicznego z karoserii samochodów, powstających w wyniku procesów produkcyjnych niektórych zakładów przemysłowych branży chemicznej lub budowlanej. Dodatkowo doskonale wybłyszcza mytą powierzchnię oraz podkreśla kontrast lakieru.

 

używał ktoś ? warte 10 zł ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC (CG Green)powinienem rozcieńczać z:

1) wodą z kranu

2) wodą z kranu przepuszczoną przez filtr (np. Brita)

3) woda destylowana

????

dwa pierwsze posiadam w domu, trzeci musiał bym zanabyć drogą kupna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym padem? Doradzi ktoś?

To zależy od tego czym będziesz wykonywał finisz i jakiej pasty będziesz używał.

 

Rotacja, Menzerna SF 4000 ewentualnie Koch Antihologram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

próbowałem walczyć z wypłowiałym lakierem na 16-letnim Subaru za pomocą Ultimate Compound. Efekt był świetny, ale utrzymał się tylko tydzień :( Co zrobiłem źle? :dontknow:

 

Szczegóły prac i fotki: http://antymoto.com/wyplowialy-lakier-n ... m-wydaniu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

próbowałem walczyć z wypłowiałym lakierem na 16-letnim Subaru za pomocą Ultimate Compound. Efekt był świetny, ale utrzymał się tylko tydzień :( Co zrobiłem źle? :dontknow:

 

Szczegóły prac i fotki: http://antymoto.com/wyplowialy-lakier-n ... m-wydaniu/

 

Masz zakwasy w rękach? Jeśli nie, to znaczy że tylko pomiziałeś lakier a zaświecił się od zawartych w UC wypełniaczy. UC jest może i fajne, ale trzeba tym ostro pracować, 30 minut na element 40x40 i wtedy jest bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UC wypracowywana ręcznie jest dla twardzieli, mnie po paru godzinach intensywnego machania, następnego dnia o poranku naszła myśl, że szkoda ,że nie jestem rycerzem Jedi, patrząc tęsknie w stronę rolki papieru toaletowego :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam głupie pytanie ale mnie nurtujące, jak nakładać i wypracowywać cleaner ręcznie ? bo nałożyłem go dosyć dużo na aplikator gąbkowy i poleruje, poleruje, to już zaczeło wysychać i dupa a nie robota. Jak nakładać cleaner ? jakim aplikatorem, mikrofibrą ? w jakiej ilości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krakusek, powinieneś z wodą destylowaną. Ale, różnic nie będzie :D

 

Jak używasz APC na zewnątrz myjąc detale to poźniej spłukujesz myjką, więc kranówą. Wewnątrz po APC przecierasz tworzywa wilgotną fibrą moczoną wcześniej w kranówce, więc po co samo APC rozcieńczać destylowaną? Od zawsze leje kranówkę, już kilkadziesiąt aut przerobiłem i nic się nie stało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z doświadczonych użytkowników kiedyś wspominał o paście wykańczającej, która ponoć bardzo wyróżniała się na tle inny (na plus).

Chyba to któryś z moderatorów był i nie wiem czy o jakiegoś Sonaxa nie chodziło. Wiem, że informacje dość szczątkowe ale może ktoś dojdzie o jakie produkt chodziło? :idea:

 

edit:

 

To nie o tą chodziło: http://www.pielegnowacauto.pl/pasta-wyk ... 250ml.html ?

 

I czy efekty nie były przekłamane przez dużą ilość wypełniaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie na poważnie. kolega chce mi podstawić bmw e65 z baaardzo zaniedbanym lakierem. lakier czarny zmatowiały i pełno rys na nim od mycia gąbką. ponieważ nie mam maszyny polerskiej tzn mam ale tani badziew którego nie polecacie do pracy czy jestem w stanie ręcznie ogarnąć robotę? ja wiem ze sie zamacham na smierc ale jak zobacze efekt to jest radość i w ogóle. po polerowaniu nałożyłbym jeszcze wosk. powiedzcie mi da to rade czy nie? ja wiem ze jesli miałbym sie całkowicie pozbyc rys to nie mam co probowac ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.