Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co sądzicie o STROVELS Alfanol Truck jako APC do zewnątrz, zakamarków i mycia silnika? Testowałem stężenie 5% i pędzlując daje radę usunąć nawet smołę :-]

Mam dostęp do sporej ilości, to chcę to jakoś wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie musiałeś postarać żeby nie znaleźć wcześniej odpowiedzi na to czy QD ROZCIEŃCZAĆ Z WODĄ.

 

 

obcy1234

 

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności.

Wybacz sam sobie że masz problemy z pojmowaniem takiego słowa. ;)

jak już masz zamiar kogoś cytować to chociaż zadaj sobie tyle trudu aby wkleić cytat a nie starać się (nieudolnie) mi odgryźć, tym bardziej że coś co próbujesz cytować jest wyrwane z kontekstu krótkiej rozmowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz91, dobra nie kłóć sie, jak nie masz zamiaru tutaj o nic pytać to nie pisz w tym temacie.

i nie tłumacz sie ironią...

 

 

 

takie 50/50 :/ , ma ktoś jakąś rade na to aby auto łapało mniej kurzu? na fotce jest po nawoskowaniu fk 1000, a kurz łapie niesamowicie, zresztą widać dokładnie. dodam ze jest to kurz zdobyty w ciągu jednego dnia... ( nie zwracać uwagi na swirle po lewej :song: )Obraz_095.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko:

Co kupić do 100-150 zł, żeby przyjemniej się myło? To znaczy myję tak z grubsza 3-4 samochody tygodniowo, ale na razie jest to odkurzanie, mycie truskawą od ShinyGarage i jakąś marketowską rękawicą.

Myślałem o

- Fluffym (bo nie widzi mi się wycieranie jakimiś szmatami, po których i tak i tak zostają zacieki suche)

-Jakimś APC

-POORBOY'S WORLD NATURAL

 

I co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie na ktorym dziale i gdzie dokladnie w castoramie lezy zestaw naprawczy do kwazara bo potrzebuje uszczelke do glorii i zlazilem caly sklep i nie znalazlem :/

 

Na dziale ogrodniczym... Przynajmniej w tych Casto, w których byłem są całe regały z Kwazarami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dimer, co o nim powiecie. nadaje się do mycia samochodów? nie będzie szkodliwy dla woskow itp.? jesli jest ok to w jakich proporcjach

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 21 Czerwiec 2013, 11:38 ]

Zacznij używać: http://forum.kosmetykaaut.pl/search.php?mode=results

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OffTopick mode on]: :lol:

 

Pytanie do "hondziarzy" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jakie jest największe/najlepsze/najbardziej meryoryczne w Polsce forum użytkowników Hondy. Tata chce się gdzieś zarejestrować bo ma jakiś problem techniczny i chce poczytać.

 

podeślijcie jakiś adres www

 

[/OT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
[OffTopick mode on]: :lol:

 

Pytanie do "hondziarzy" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

jakie jest największe/najlepsze/najbardziej meryoryczne w Polsce forum użytkowników Hondy. Tata chce się gdzieś zarejestrować bo ma jakiś problem techniczny i chce poczytać.

 

podeślijcie jakiś adres www

 

[/OT]

 

Jak jezdzilem civiciem to byl http://www.civicklub.pl/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dimer, co o nim powiecie. nadaje się do mycia samochodów? nie będzie szkodliwy dla woskow itp.?

ja bym się wstrzymał z kupnem dimera do mycia karoserii, chyba, że chcesz umyć silnik albo coś... np jak tu

 

[ Dodano: 22 Czerwiec 2013, 13:25 ]

Jakie są ceny na forum za sampler Carbona i Glasura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.