Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam takie pytanie, mianowicie już w sumie postanowiłem, tylko chiałem wiedzieć co o tym myślicie. Na moim aucie są rysy ale to nie one sa najgorsze, najgorsze są odpryski na masce po autostradzie, niestety polerka tu już nie wiele zdziała a jedynie lakiernik, na którego aktualnie brak kasy.

 

Ale żeby auto ładnie wyglądało to bardzo dobrze (przynajmniej w moim odczuciu sprawdza się mazidło sonaxa) bo zalepia te białe plamki (oczywiście efekt na dwa mycia). Natomiast chwiałbym coś aby trzymało się chociaż troszeczkę dłużej.

 

I teraz pytanie czy po przygotowaniu nawierzchni, mogę nałożyć pierwszy wosk sonaxa a na to dodo a może na odwrót lub w ogóle nie nakładać dodo purple?

 

 

(przepraszam za umieszczanie wcześniej postu w złym dziale, jakoś tak mi się klikło ale zanim go poprawiłem to moderator go usunął....ahh ta szybkość ) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - nałożyłem właśnie wosk Colli 476s na autko, czy ten wosk musi się wygrzać trochę? ;) I czy mogę od razu przejechać autko QD?

 

Leć od razu QD to nie będzie Ci łapał kurzu.

 

właśnie mialem o to samo spytac. tylko u mnie jest fk 1000 . czy po tym jak przelece autko QD to zostawić go jeszcze aby sie wygrzał, potem na noc do garażu, i jutro znow nawoskować i znów QD ? tak jest w poradniku na forum, tylko ze nie ma nic o QD, wiec jak to jest :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie drobna sprawa, nie miałem nigdy w rękach ... QD :kox: i w końcu chcę go nabyć z racji 3 aut na podwórku będzie to 5 litrowa bańka Auto Finesse Finale i tu moje pytanie.

Czy normalna butelka typu PET z atomizerem

 

http://detailershop.pl/environment/cach ... 61ea91.jpg

 

da rade z jego konsystencja? czy musi być jakiś większy "specjalny" atomizer? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.