Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

domyslalem sie ze tam wyczytales, bo tez tam czytalem ale sprawdzilem jeszcze na stronie k2 :mrgreen: .

 

Sg red devil jest mocniejsze niż hd surfexa ? bo surfex nie radzi sobie z wyczyszczeniem silnika i potrzebuje czegos mocniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś powiedzieć czy taki efekt kropelkowanie jest zadowalający wcześniej był polerowany żółtym padem 3m i potem turtle niebieski do metalicu . kładłem do pionowymi ruchami bo przeczytałem gdzieś na forum żeby nie kłaść kołami. jak wam się widzi?

CAM00221.jpg

CAM00221.jpg?tsid=20130613-070528-40706596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszystkie trzy powyższe posty tylko wprowadzają w błąd. Tam ZDECYDOWANIE coś siedzi, kropelkowanie to tylko pochodna ochrony jaką daje wosk.

 

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie posty ekspertów, którzy na widok trochę gorszego kropelkowania krzyczą "lipa, tu już nic nie siedzi" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę te wszystkie posty ekspertów, którzy na widok trochę gorszego kropelkowania krzyczą "lipa, tu już nic nie siedzi" :roll:

 

teraz wszyscy się rzucą na

 

turtle niebieski do metalicu

 

co słabo kropelkuje ale siedzi rok na aucie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nie obecności na forum.

Mam prośbę wypadłem z obiegu i szukam teraz porady.

Samochód szary metalik 4 lata, drobne ryski ale raczej lakier zadbany. na drzwiach kropki od asfaltu

Do tej pory tylko , szmpon Meguiar's Gold Class Car Wash i Collinite 476.

chciałbym teraz użyć jakiegoś Cleanera.

Co byście polecili ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.