Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam troszkę Butter Wet Wax w plastikowej buteleczce, stoi tak może z niecały rok, kilka razy tym potrząsałem, jednak ma konsystencję lekko glutowatą, chyba że to takie wrażenie. Można taką buteleczkę wsadzić pod bieżącą, ciepłą wodę w celu chwilowego delikatnego rozrzedzenia tego wosku i lepszego wymieszania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was miał styczność z przetwornicą 12V z zapalniczki na normalne gniazdko sieciowe 220V i mógłby coś polecić? :)

 

Mam i sobie chwalę to rozwiązanie. :good:

Używam do podłączenia laptopa jak podróżuję z dzieckiem w długie trasy. Zestaw bajek i 8 godzin trasy nie stanowi problemu :mrgreen:;)

 

Ja mam jakiegoś chińczyka z allegro. Teoretyczne obciążalność 500/1000W :lol::lol: ...ale dwa laptopy uciągnie bez zbytniego grzania się - to mi wystarczy :good:

Ja zamontowałem to na stałe do instalacji samochodowej we wnęce bagażnika, na dość grubych kablach. 8-) Ideałem i najbezpieczniej było by podłączyć bezpośrednio do akumulatora, na skręcane połączenia, ale w moim przypadku za dużo zabawy by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gdzies do dostania jakies samplery cleanerów i odzywek do skóry?

Możesz spokojnie kupić zestaw Colourlock'a - ja używam do tego samego celu i cleanera już wcale nie jest tak dużo w butelce. Do tego masz fajną pianownicznkę :good: Majątku wcale też nie kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
kamilgt, Chcę odświeżyć szyny od foteli bo są mocno widoczne. :)

Dziękuje, ale nie ma czegoś tego pokroju o Nowickich ?

 

Na pewno coś się znajdzie ;) Jeżeli chodzi o spraye to nie mamy całej oferty na stronie, ale czarny zwykły spray na pewno jest (jak nie na miejscu w Macierzyszu to w Grodzisku- Paweł może zabrać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko odnośnie glinkowania. gdy juz umyje autko, uzyje preparatow do odsmalania itp, opłucze myjką cisnieniową, to musze czekać aż wyschnie, albo musze suszyć ręcznikiem? czy moge od razu przejść do glinkowania na takie mokre autko? przecież glinka i tak potrzebuje poślizgu więc nie widze potrzeby suszenia samochodu, a czytalem gdzieniegdzie żeby najpierw wysuszyć. jest to konieczne? ( nie chce niepotrzebnie tracic czasu i suchości ręcznika :| )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. mam taki problem: w październiku zabrałem się się za długą rysę na drzwiach swojego samochodu. wziąłem denaturat odtłuściłem powierzchnię i zamalowałem zaprawką i było git. jak zeszły śniegi i po paru myciach zauważyłem, że w miejscu tej rysy, a dokładnie w miejscu w którym smarowałem denaturatem pojawiła się biała plama. nie dokładnie biała, ale na czarnym lakierze widać jakby w tym miejscu w którym przetarłem jest zmatowiała smuga. rysa natomiast cały czas zamaskowana. co źle zrobiłem, czy da się usunąć plamę? proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, do opola mam prawie 70 km, wiec dam znać. ale powiedz mi w jaki dzień najlepiej? ja autko już bym przygotował, a u Ciebie tylko polerką byśmy się zajęli, najlepiej tak z rana, żeby w ten sam dzień skończyć i jeszcze wrócić. jak myślisz? tylko tak teoretycznie, bo na 100 % to ciężko mi jeszcze powiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.