Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaki może być powód kosmicznego problemu ze spolerowaniem wosku?

Sprawdziłem kilka topowych fibr i każda maże wosk, zamiast spolerować. :dontknow:

Wilgoć w powietrzu potrafi zepsuć zabawę fest :dontknow:

Dokładnie!

A dzisiaj np. w Łodzi była wilgotność wysoka, nawet nie wspominam o opadach (przyszły po południu, wcześniej pokropiło), ale o powietrzu które było prawie lepiące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu myjki włącza

i wyłączoa się zamoistnie . Natomiast myć można normalnie. Jak spust jest naciśnięty to jest git ciśnienie też jest, i nie wyłącza się tylko dziwnie pracuje w trybie stand by ... ? spotkał się ktoś z

takim problemem.

http://sdrv.ms/1aQv1ZR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może po nałożeniu AIO wygrzałeś go lub odczekałeś kilka-kilkanaście godzin, następnie wypolerowałeś wypociny i dopiero po tym poszedł wosk?

Nie przesadzajmy ... przecież cherry to nie wosk naturalny .

 

Do tej pory myślałem, że tak należy robić. Chyba, że się myliłem? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moog, ja tak miałem w swojej Black&Decker.

Nie wiem niestety co to się popsuło, bo myjka była tania, to nie chciałem w nią inwestować. Ale padła - na koniec nie nabijała ciśnienia. Silnik chodził a cisnienia niet. Co prawda z rok albo i więcej tak chodziła jak opisałeś zanim padła.

Miałem teorię, że jakiś zaworek w środku nie trzymał i upuszczal ciśnienie. I wtedy dobijała co chwilę ciśnienie. Ale to tylko teoria, bo nie rozbierałem jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.