Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

są one dosc długie tzn dwie po około 15 cm ale nie są do podkładu

Tak jak koledzy pisali, Megsowe UC.... z tym, że przy tego typu rysach nie liczył bym na jakieś widoczne efekty bez maszyny i pasty typowo cuttingowej! :?

 

PS> Swoop, co się stało z Mazdą!!! O la boga! :shock::shock::shock::dontknow:

... i jeszcze srebrny!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 szybkie pytanka:

 

1) Co ile odświeżać warstwę wosku na lakierze. Czy można bo dokładnym myciu nałożyć wosk czy należy najpierw usunąć starą warstwę? Jeśli tak to jak? Przeprowadzić pełen proces mycia, z glinką itd. czy jeszcze jakiś dodatkowy zabieg?

 

2) Czy między woskowaniami można odświeżyć powłokę PB BlackHole, która została wcześniej nałożona pod wosk? Czy mija się to z celem, ponieważ jest to warstwa pod woskiem?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdybym chciał zaopatrzyć się w amatorski, ale nie tandetny sprzęt do mycia, pielęgnacji i konserwacji auta, tj. myjka ciśnieniowa z osprzętem, pianownica, odkurzacz piorący, pistolet lakierniczy z kompresorem, maszyny polerskie plus reszta komponentów o których nie wspomniałem (z racji bycia laikiem) - ile by mnie taka zabawa kosztowała? Chodzi mi o sprzęt, który posłuży przez lata w ramach indywidualnego, domowego użytku, nie wyłączając możliwości kupna używanych narzędzi. Chcę kupić tanie auto pokroju Golfa II, ale za to wyposażyć właściwie od zera warsztat i zrobić z tego auta coś, co się nada do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę po taniości, chcę jak najlepiej pod względem stosunku jakości do ceny. Mam na to maksymalnie 4500 zł, ale resztę chciałbym przeznaczyć na wyposażenie warsztatu, dlatego mogłoby coś zostać z tej kwoty.

Poza tym podejrzewam, że część pieniędzy mi się zwróci, więc... :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych

 

Chciałbym skorzystać z możliwości zadania szybkiego pytania i poczekam na "szybką" odpowiedź :)

 

Pytania właściwie mam dwa:

1. Robiłem sobie wczoraj zaprawkę kładłem bazę w rysy- dzisiaj po nocy i połowie dnia chciałem przerzeć to miejsce IPA i ściąć to co się nadlało i okazało się że cała baza się zmyła. Czy to dlatego że za krótko leżała czy może przez to że była na polu przez noc i wilgoć zrobiła swoje ?

 

2. Jak się dobrać do okrągłych, dosyć głębokich rys na lakierze Pasata B5 ? Próbowałem futra i FG400, nie pomagało... Coś mocniejszego a jak tak to co ? czy dłużej pracować ??

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia czy PB Natty's Blue będzie siedział na AB Chery Glaze, bo zrobiłem taką kanapkę dzisiaj :mrgreen:

 

Dałeś Natty's Blue bezpośrednio po nałożeniu Cherry Glaze?

Czy może po nałożeniu AIO wygrzałeś go lub odczekałeś kilka-kilkanaście godzin, następnie wypolerowałeś wypociny i dopiero po tym poszedł wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia czy PB Natty's Blue będzie siedział na AB Chery Glaze, bo zrobiłem taką kanapkę dzisiaj :mrgreen:

 

Dałeś Natty's Blue bezpośrednio po nałożeniu Cherry Glaze?

Czy może po nałożeniu AIO wygrzałeś go lub odczekałeś kilka-kilkanaście godzin, następnie wypolerowałeś wypociny i dopiero po tym poszedł wosk?

to mnie zaciekawiło... :o ,jak jest prawidłowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.