Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za szczyt uważałem czyszczenie kokpitu Autolandem i nabłyszczanie Plakiem :D W każdym bądź razie, wracając do przeznaczenia tematu: polerujecie ręcznie czy filcami? Tak się zastanawiam czy czasem nie kupić opalarki do plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pchać się w kosmetyki za 1500 zł

 

He, he... u mnie na półce w garażu tą sumę mam wielokrotnie przekroczoną, a wcale nie ma tam drogich wosków :-]

 

Niestety, jak każde hobby - jeśli chodzi o kasę - to neverending story :wallbash::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerujecie ręcznie czy filcami? Tak się zastanawiam czy czasem nie kupić opalarki do plastików.

Co chcesz polerować filcem? Szybę?

Oraz: ostatnio "do domu" kupiłem opalarkę w biedrze za 40 PLN... Póki co dwa razy używana i działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treys - szkoda kasy

 

Moje pytanie :)

 

Popełniłem bład przy malowaniu zacisków http://www.skodaclub.pl/lec/zaciski/gotowy-zacisk.jpg

 

jak tutaj. TO nie moja fotka tylko podglądowa. Pomalowałem klocki z tyłu. Da się z tym żyć?

da się z tym życ :)

 

 

btw czemu szkoda kasy na tej miernik ? jest nie dokładny ? nie znam się na miernikach , rozsądny będzie do 300 zł ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jakąś szczota te felgi ruszyć i mocno ironxem.

Ze to korozja tym nie chce mi się wierzyć bo przed zima było wszystko ok, ale chyba nie nawoskowalem tej jednej felgi ze mi ja złapali.

W sobotę poczyszcze a później po staram się wrzucić fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem opryskiwacz Marolexa 2litrowy, tylko nigdzie nie dostałem do niego dysz płaskostrumieniowych, w jednym ze sklepów ogrodniczych mieli ale tylko zółte- nie wiem czy się nadaje. Włożyłem żółtą dyszę, 1-2 wkładki filcowe z podkładek pod meble- słabiutko pianuje, wymieniłem na 2-3 wkładki z gąbki kuchennej i dalej to samo, co zrobić? Pozostaje kupno wkładek od Glorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuka, poszukaj w giełdzie, tam ktoś sprzedaje końcówki do marolexa chyba niebieskie. Co do wkładek filcowych to musisz pokombinować z różnymi filcami. U mnie najlepiej działa tylko z jednym, dość grubym. Ale i tak chyba kupię wkładki od glorii, o takie: http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... -fm50.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem według poradnika, piana słaba, wodnista i krótko się utrzymuje, ale powiem szczerze że nie miałem pod ręką piany aktywnej to zrobiłem płyn z mydła w płynie i wody a potem z płynu do kąpieli plus woda. Nie mam na chwilę obecną aktywnej piany to zastosowałem to do testów. Mogłby ktoś napisać mi np. płyn do kąpieli w jakich proporcjach aby cos próbować z tym marolexem? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pewnej nocy zapomniałem zamknąć do końca przednie prawe okno w moim Accordzie na noc i domyślam się, że to może być skutek deszczu(owej nocy padało):

 

photorsf.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mały obszar tapicerki "wysechł". Skóra jest bardzo sucha i brzydko wygląda. Przepraszam jeśli piszę w nieodpowiednim miejscu, jestem nowy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly_ZE, co znaczy ręczna polerka? Każda polerka jest ręczna :o

 

Jak chcesz to robić ręcznie, to UC + german powinien załatwić sprawę

 

Chodziło mi o to ze chciałbym to spolerowac recznie a nie za pomocą polerki mechanicznej. Sorki ale jestem laikiem w tym temacie, a tutaj jest tyle tematów i w kazdym z nich uzywaja i polecaja cos innwgo. Trudno wywnioskować co byłoby dobre na te rysy. Dodam tylko ze są one dosc długie tzn dwie po około 15 cm ale nie są do podkładu. Może jeszcze raz powiesz czym to potraktować zeby jakos sie tego pozbyć. Z góry wielkie dzieki. Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.