Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzie w obecnej chwili najlepiej wrzucać szybko zdjęcia by móc dzielić się np. na tym forum? Chodzi mi o jakiś darmowy serwer bez konieczności rejestracji i innych cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje ze to od fluffiego ale zeby robic korekte co pol roku :P
Rysy powstające od fluffiego są na tyle płytkie że wystarczy auto przelecieć raz na pół roku finiszem czy ściernym cleanerm i będzie gitara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładł ktoś z was na Scholla A15 wosk Carbon z Zymola? Niby A15 to AIO, ale ciekawi mnie jak długo to poleży i czy dodatkowa aplikacja Carbona coś da.

 

A15 średnio się sprawdza jako "podkład" pod woski

zdecydowanie lepiej wypada tu W09, ale nie ma on takiej siły cięcia jak A15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treys, odtłuścisz IPĄ, albo zmywaczem silikonowym.

 

no własnie po IPA mam jakieś takie smugi na kołach

 

img0339pg.jpg

 

po każdym myciu denerwuje mnie to trochę ( znajduje się na nich wosk bądź sonax BSD już nie pamiętam )

 

 

tutaj mam kolejne pytanie , czy to jest smoła ? pojawia mi się to co jakiś czas na kołach i nie chce zejść po Iron Offie nawet :P

 

img0338vl.jpg

 

czy SNB Prick załatwił by tu sprawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię wszystkie potrzebne części do przerobienia opryskiwacza Marolex Master 2000plus na pianownicę? Niestety u mnie w ogrodniczych nie ma dostępnych... Chodzi o to, aby wszystko, co potrzebne zamówić z jednego sklepu 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji przeróbki podane są dysze płaskostrumieniowe 110*2,4L/min a w sklepie dostępne są 110* 1,15L/min- będzie jakaś różnica w wytwarzaniu piany?

 

[ Dodano: 29 Maj 2013, 18:30 ]

Ile mniej więcej potrzeba roztworu aktywnej piany aby spryskać całe auto osobowe średnich gabarytów? Kupić opryskiwacz !L czy może 2L?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej potrzeba roztworu aktywnej piany aby spryskać całe auto osobowe średnich gabarytów? Kupić opryskiwacz !L czy może 2L?

Bierz od razu Marolexa 2000. Ja robię roztwory 40ml na 1l wody, gdzie do Marolexa ładuje 1,5l takiego koktajlu. Wypróbowane piany to VP NSF, Magi i Angelwax. Gęstość piany głównie reguluję ilością filców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.