Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam poczynania tej c3 to stwierdzam,że już dawno by jej nie było we flocie :dontknow:

 

spoko. To tylko regulator alternatora... sie wymieni i bedzie git.

Kubik gdybym mial kase na zmiane auta to juz dawno bym to zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Samochód odebrany od lakiernika tydzień temu znowu do niego zawitał. :wallbash: Tak pomalowali maskę że szkoda gadać. Wszędzie pełno rys pod lakierem, śmieci. I zderzak który skleili się rozkleił :dontknow::thumbdown: Brudny był jak odbierałem i nie było widać za dużo, a że nie miałem czasu to dopiero dziś się wziąłem za niego :/ i musiałem znowu odstawić. I tłumaczenie ,, a podkład siadł, a coś się przykleiło" Szlak człowieka trafia :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gradobicie wielkości piłek golfowych auto ma kilka niewielkich śladów :zly:

 

Przemek, u mnie też było, może nie piłek golfowych, ale ziaren fasoli...

;)

 

Na szczęście zaczęło się dokładnie w momencie jak wjeżdżałem do garażu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo...

Skoda jechała w tym gradzie i o dziwo nic nie ma :)

Punto dwa małe wgniecenia nie rzucające się w oczy , tyle dobrze bo ojciec na czas zdążył przykryć auto jak był w robocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda też obeschła w garażu , i jak patrzę pod kątami różnymi to nic nie ma.

Czekam aż ojciec z roboty wróci i obejrzę drugie auto , mam nadzieję , że tam nie będzie żadnych cyrków większych , bo dwie wgniotki to nie jest tragedie , jeszcze jak są niewielki z tego co mi ojciec mówił , no nic będzie auto to mam nadzieję , że się nie załamię ,bo zamówiłem nowy wosk specjalnie do Punto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzno nieźle oberwało...

True... :/ Jedno wiem na pewno. Sonax PNS nie chroni przed gradem. Zdjęcia będą później. W każdym razie na jednej połowie maski mam 12 sztuk, a drugiej już nie liczyłem... O dachu i rozwalonej wycieraczce z tyłu nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jest...

Widać , że był nalot na dachu , ale wgniotki są malutkie Co ciekawe środek dachu bez skazy , ino przy antenie radiowej i od CB są :idea:

Ale są na tyle małe , że nie wiem czy to dać do wyciągania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa auta rodziców oberwały, w jednym szyba czołowa do wymiany i chyba ze 100 wgniotek łącznie :/ w tym czasie byłem w pracy w kato i przynajmniej moje jest całe.. w domu rynny do wymiany jutro zobacze jak z dachem bo u sąsiąda dachówki popękane :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględzinach stwierdzam, że z MiniCasco trzeba będzie skorzystać. Martwi mnie tylko udział własny, bo z kasą teraz krucho.

Takie oto piłki do ping-ponga bombardowały moje okolice prze ok. 5 minut. Zdjęcie robione w momencie jak już bezpiecznie można było wyjść na balkon. Najśmieszniejsze w tym jest to, że zaledwie godzinę wcześniej zakładałem moskitierę na jedno okno i już jest dziurawa.

img8147en.jpg

 

img8144lx.jpg

 

A poniżej co ciekawsze okazy z maski i dachu:

 

img8161g.jpg

 

img8158k.jpg

 

Zaślepce wycieraczki też się oberwało:

 

img8166gz.jpg

 

img8169e.jpg

 

I jeden ze strzałów w dach:

 

img8175c.jpg

 

Jutro jak wyschnie będę oceniał straty i liczył wszystkie wgnioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Fuck! U mnie to wygląda jak takie lekkie stuknięcie drzwiami w drzwi. Zastanawiam się czy to oddać do wyciągnięcia. Jutro na słońcu się dokładniej przyjrzę. Co Ciekawe skoda jechała w tym gradzie i jej nic nie ma! A Punto stało przykryte kocami i się mu oberwało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.