Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O.o Ile masz nalatane w grande? i to były ori springi jeszcze?

 

Wszystko wskazuje na to, że ma nalatane 220 tys km. Bardziej obstawiałem że strzeli mi sprężyna z przodu aniżeli z tyłu. A czy były to oryginalne to nie wiem. Auto stoi na parkingu, może pod koniec tygodnia ktoś zajrzy do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiję kumpla , który polecił mi blacharza super! Auto już rok po zrobieniu rudej :P

I już pamiętam 4 miesiące po zrobieniu tego już ruda wyszła , a wczoraj patrzę i szpachla mi odpadła , taki kawałek 1cm x 3cm około , nie rzuca się w oczy , ale mnie krew zalewa jak można tak spartaczyć robotę... Teraz prośba do ludzi , ze śląska jeśli ktoś zna jakiegoś ogarniętego blacharza , który nie spartoli roboty to niech uderza na PW.

 

Ja mam w Czeladzi, ale też z polecenia, co z tego wyjdzie będę widział, jak mi moje nowe auto poskładają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiję kumpla , który polecił mi blacharza super! Auto już rok po zrobieniu rudej :P

I już pamiętam 4 miesiące po zrobieniu tego już ruda wyszła , a wczoraj patrzę i szpachla mi odpadła , taki kawałek 1cm x 3cm około , nie rzuca się w oczy , ale mnie krew zalewa jak można tak spartaczyć robotę... Teraz prośba do ludzi , ze śląska jeśli ktoś zna jakiegoś ogarniętego blacharza , który nie spartoli roboty to niech uderza na PW.

 

Ja mam w Czeladzi, ale też z polecenia, co z tego wyjdzie będę widział, jak mi moje nowe auto poskładają ;)

 

Arek moze? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem wyprać szmatki i aplikatory w pralce.... efekt taki że flufly zafarbował wszystko... aplikatory megsa i żółte fibry są teraz zielonkawe ;/

 

Jak myślicie są do odratowania jeszcze, czy już nie bardzo?

 

one tylko zmieniły kolor a nie właściwości....

ja zrobiłem dokładnie tak samo :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie są do odratowania jeszcze, czy już nie bardzo?

 

u mnie słoneczko po takiej operacji przeprałem po kolejnym użyciu z jasnymi fibrami i znowu żółte. Może ni tak jak nowe, ale bardziej niż zielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek750, ja piorę fibry na dwa razy - białe, żółte, zielone i szare w jednym praniu a niebieskie, granatowe itp w drugim ;)

 

Teraz też tak będe robić.

Powiedz mi co dodajesz gdy je pierzesz w pracle? Można dwać zwykły proszek (np. persil) czy coś i płyn do płukania (np silan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co dodajesz gdy je pierzesz w pracle? Można dwać zwykły proszek (np. persil) czy coś i płyn do płukania (np silan)

Po takim praniu fibry przestają być delikatne i raczej nie nadają się do lakieru.. Polecam płatki mydlane do prania, jeśli nie masz dedykowanych środków. Może nie dopierają zajechanych fibr idealnie, ale nie niszczą ich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiję kumpla , który polecił mi blacharza super! Auto już rok po zrobieniu rudej :P

I już pamiętam 4 miesiące po zrobieniu tego już ruda wyszła , a wczoraj patrzę i szpachla mi odpadła , taki kawałek 1cm x 3cm około , nie rzuca się w oczy , ale mnie krew zalewa jak można tak spartaczyć robotę... Teraz prośba do ludzi , ze śląska jeśli ktoś zna jakiegoś ogarniętego blacharza , który nie spartoli roboty to niech uderza na PW.

 

Ja mam w Czeladzi, ale też z polecenia, co z tego wyjdzie będę widział, jak mi moje nowe auto poskładają ;)

 

Arek moze? :-]

 

Bastek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.